Popularny: 2200 odsłonInformacje13 grudnia 2019, 10:34,

Tłumy na Zamku. Za nami Świąteczny Koncert - Kiedy zima się zaczyna


Koncert rozpoczął pokaz taneczny w wykonaniu Mażoretek Miejskiej Orkiestry Dętej w Gostyninie

W czwartkowy (12 grudnia br.) wieczór mury Zamku Gostynińskiego były wypełnione po brzegi kolędami oraz rodzinną, świąteczną atmosferą. Wszystko to za sprawą Świątecznego Koncertu - „Kiedy zima się zaczyna” zorganizowanego przez Michała Bartosiaka, Agnieszkę Korajczyk-Szyperską, Romana Augustyniaka, Inicjatywę dla Gostynina i Fundację Lepszy Gostynin w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego.Tłumnie zgromadzoną publiczność powitali Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz Michał Bartosiak. Koncert rozpoczął pokaz taneczny w wykonaniu Mażoretek Miejskiej Orkiestry Dętej w Gostyninie.

Po tym nastąpił koncert najpiękniejszych polskich i zagranicznych piosenek świątecznych w wykonaniu młodych artystów z Kutna i Gostynina przy akompaniamentem bandu pod kierownictwem  muzyka, pianisty i aranżera Michała Chojnackiego.

Goście koncertu mogli spróbować tradycyjnych pysznych pierników, makowca i podziwiać ozdoby świąteczne wykonane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, a także zrobić swobie pamiątkowe zdjęcie ze Św. Mikołajem. Na zakończenie został  rozstrzygnięty Konkurs na najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową.
 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

tomek, 13 grudnia 2019
swietny koncert bedzie w kosciele swi. marcina w niedziele o 18 00
Andrzej, 13 grudnia 2019
Ekstra impreza. Dobrze, że Jesteście, bo zginęlibyśmy w tych patriotycznych uroczystościach serwowanych przez burmistrza.
Rodzic, 13 grudnia 2019
Piękna uroczystość. Dziękuję bardzo organizatorom. Jak już coś robicie, p Agnieszko, jest to zorganizowane świetnie i na dobrym poziomie. DZIĘKUJĘ.
Dodaj ogłoszenie