Popularny: 1900 odsłonInformacje3 grudnia 2019, 10:19,

Już w sobotę - Czesław Mozil zagra świąteczny koncert w MCK

Już w sobotę - Czesław Mozil zagra świąteczny koncert w MCK

Świąteczny koncert w MCK - „Kiedyś to były Święta”

Michał Bartosiak zaprasza w najbliższą sobotę (7 grudnia br.) o godzinie 19:00 do Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie na świąteczny koncert projektu Czesława Mozila "Kiedyś to były Święta”.Grajkowie Przyszłości, to nowy, dalekosiężny projekt, a jednocześnie wielka świąteczna orkiestra Czesława Mozila z udziałem dzieci ze szkół muzycznych. Początki muzykowania nie są łatwe, a wielogodzinne próby gry na instrumencie nie zawsze owocują najlepszymi rzędami w orkiestrze. Jednak w najnowszym projekcie Czesława Mozila, każdy mały grajek  gra pierwsze skrzypce.

"Serdecznie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie, którym niewątpliwie jest koncert Czesława Mozila w Gostyninie. Oryginalności i niecodzienności dodaje fakt iż artyście akompaniować będą dzieci i młodzież m.in z Gostynina i Powiatu gostynińskiego. Kierownikiem zespołu akompaniującego będzie dobrze Państwu znany m.in.  z projektu Frolic Piano Duo Michał Chojnacki - wspaniały gostyniński pianista" - informuje Michał Bartosiak.

Wstęp na koncert bezpłatny na podstawie bezpłatnych wejściówek które do odbioru w kasie MCK-u w dniach od 2 do 6 grudnia 2019. Sponsorami i Partnerami wydarzenia jest Budżet Obywatelski Miasta Gostynina 2019. 

 

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Maszynka, 5 grudnia 2019
WOW. Czesław śpiewa w Gostyninie :D
Dodaj ogłoszenie