2400 odsłonInformacje5 dni temu, 18:53,

Rekordowa parada motocyklistów na pikniku charytatywnym dla JulkaPonad 350 motocyklistów z całego regionu wzięło udział w pikniku charytatywnym na rzecz 7-letniego Julka, podopiecznego Przedszkola nr 2. Celem wydarzenia była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację chłopca.Już od rana  (8 czerwca br.) uczestnicy i goście mogli skosztować różnorodnych potraw, słodkości oraz napojów, które przygotowali rodzice i sponsorzy. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce, malowanie buziek, tatuaże, bańki mydlane, a także wyjątkowy pokaz płazów i gadów. Dzieci mogły również zwiedzić wóz strażacki oraz karetkę, co cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Nie zabrakło także stałych punktów programu. Pokazy sztuk walki w wykonaniu zawodników KO Fight Team Gostynin oraz występ tegorocznych medalistek Mistrzostw Polski Mażoretek Libra Gostynin  dostarczyły widzom wielu emocji i wrażeń.

 

Belgijka Mażoretek Libra Gostynin na pikniku charytatywnym dla Julka

Opublikowany przez gostynin.info Sobota, 8 czerwca 2024

Główną atrakcją imprezy była parada motocyklistów, która w tym roku przyciągnęła rekordową liczbę miłośników jednośladów. Jak podkreślił Marek "Kaczor" Kaczanowski, była to już 11. edycja pikniku organizowanego przez Przedszkole nr 2, a zarazem 10. z udziałem motocyklistów.

W ramach wydarzenia odbyły się również licytacje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wśród przedmiotów znalazły się koszulki Wisły Płock z sezonu 2016/2017 oraz koszulka wędkarska. Koszulka nafciarzy osiągnęła cenę 500 złotych, natomiast druga koszulka została wylicytowana za 320 złotych.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie