Popularny: 2400 odsłonInformacje18 lipca 2022, 16:26,

Konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie. Znamy liczbę złożonych ofert

Konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie. Znamy liczbę złożonych ofert


W piątek (15 lipca br.) upłynął termin składania ofert do konkursu na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie. W odpowiedzi na Zarządzenie Burmistrza Miasta Gostynina Pawła Kalinowskiego Nr 75/2022 swoje kandydatury do konkursu zgłosiły dwie osoby.Na chwilę obecną nie są znane dane kandydatów, ponieważ z racji trwającego sezonu urlopowego komisyjne otwarcie kopert z ofertami nastąpi w przeciągu najbliższych kilku dni.

Jak dodatkowo poinformowała portal Sekretarz Urzędu Miasta Hanna Adamska - termin wyboru Dyrektora Biblioteki zostanie wyznaczony w terminie maksymalnie 10 dni o końca czasu składania ofert, tj. do 25 lipca br.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Magister, 21 lipca 2022
Werdykt konkursu coraz bliżej. Czy znowu burmistrz strzeli sobie w kolano? To okaże się wkrótce. Czy znowu ktoś narzucony, czy przyjaciel...... Wszystko to dziwne, jak całe rządy włodarza miasta.
Mieszkanka, 20 lipca 2022
Kolejne bezsensowne posunięcie burmistrza. Tak było że Szkołą Podstawową NR 3 w Gostyninie, roszady poczynił na zamku, gdzie w finale wylądował jako prezes serdeczny przyjaciel burmistrza. Zobaczymy jak zakończy się kolejne zamieszanie wokół stołka dyrektora biblioteki miejskiej. Brawo włodarz. Jesteś wielki pisane przez małą literę w swoich poczynaniach. Żal mi Cię, że sobie tak kiepsko radzisz jako burmistrz Gostynina. Dwa razy przeszedłeś w wyborach fuksem. Drugim razem jako lepsze zło. Szkoda mi Cię. Marnujesz się na tym stanowisku. Zupełnie nie dla Ciebie. I nie zmieniaj ludzi na stanowiskach, którzy dobrze wykonują swoją pracę a sam nie potrafisz sprostać swoim zadaniom.
Mieszkaniec, 19 lipca 2022
Rada Miasta patrzy i milczy... A miało być Prawo i Sprawiedliwość...
Dodaj ogłoszenie