Popularny: 1400 odsłonInformacje25 listopada 2019, 18:54,

Unijne szaleństwo w Szkole Podstawowej w Lucieniu


Organizatorzy Euroimprezy przewidzieli dla dzieci szereg atrakcji

W poniedziałek (25 listopada br.) w Szkole Podstawowej w Lucieniu, dla przedszkolaków i dzieci z grup zerowych odbyła się EuroImpreza. Zabawa została zorganizowana z okazji przypadającej w tym roku 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.Impreza zorganizowana została pod patronatem Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina, Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak oraz Michał Bartosiak, a partnerem został Samorząd Województwa Mazowieckiego.

„Celem zabawy, którą zorganizowaliśmy jest miedzy innymi pokazanie dzieciom jaki wpływ na życie obywateli Polski ma fakt, że jesteśmy w Unii i co na przestrzeni lat zmieniło się w naszym kraju” – powiedziała organizatorka imprezy Agnieszka Korajczyk-Szyperska. ‘Chcieliśmy też pokazać najmłodszym mieszkańcom Powiatu Gostynińskiego jakie korzyści płyną z bycia członkiem Unii Europejskiej”- dodał Michał Bartosiak.

"Bardzo fajna zabawa dla najmłodszych. Wszystko w tematyce Unii Europejskiej i 15-lecia wstąpienia Polski do tej organizacji" - komentuje współorganizator wydarzenia Roman Augustyniak.

Organizatorzy Euroimprezy przewidzieli dla dzieci szereg atrakcji m.in. zabawę taneczną, gry, quiz wiedzy o Unii Europejskiej czy konkurs na najładniejsze przebranie. Dodatkowo w czasie zabawy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn.”15 lat Polski w Unii Europejskiej”. Laureatom zostały wręczone nagrody.
 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie