Artykuł partnerskiPopularny: 800 odsłon7 października 2019, 07:47,

Zalety zakupu mieszkania w Warszawie

Zalety zakupu mieszkania w Warszawie

Udostępnij 10
Nowe inwestycje na Bemowie, znacznie rozszerzają ofertę mieszkań

Zakup mieszkania w Warszawie to cały czas szansa na dobrą inwestycję. Wybór odpowiedniej lokalizacji to ważny aspekt, wpływający na komfort życia domowników. Coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących miejsca dla siebie i rodziny, cieszą się nowe, atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe na Bemowie.


Komfort i jakość życia w Warszawie

Życie w Warszawie ma swoje zalety, z których codziennie korzysta około 2 miliony osób. Warszawiacy oraz ludzie zamierzający osiedlić się w stolicy, doceniają miasto m.in. za dobrą infrastrukturę i sprawną komunikację miejską. Dzięki niej, mieszkańcy wszystkich dzielnic zyskują dostęp do bogatej stołecznej oferty biznesowej, edukacyjnej i kulturalno-sportowej. Bardzo dobrze pod kątem komunikacji z innymi częściami miasta wygląda Bemowo. Położenie w zachodniej części Warszawy daje oddech od zgiełku i tempa życia charakterystycznego dla dzielnic centralnych. Ponadto, bliskość tras S7 i S8 pozwala na szybki dojazd np. na lotnisko Chopina oraz do innych dzielnic Warszawy. Jednocześnie, mieszkanie na Bemowie to zaledwie około 20 minut komunikacją miejską do centrum.

Infrastruktura na Bemowie

Kupując mieszkanie na warszawskim Bemowie, zyskujemy dostęp do bogatej infrastruktury dzielnicy. Do dyspozycji mieszkańców dostępne są liczne żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy znajdują się także różnorodne punkty usługowo-handlowe, Galeria Handlowa Bemowo oraz Centra Handlowe na pobliskiej Woli. Pod tym kątem infrastruktura na Bemowie, jest znacznie bardziej zaawansowana niż ma to miejsce w przypadku rozwijających się dzielnic, w których cały czas brakuje istotnych dla mieszkańców udogodnień. Interesująco prezentuje się również oferta rekreacyjna dzielnicy. Zielone centrum Bemowa, czyli Park Górczewska to ponad 20 hektarów terenów idealnych na piknik, spacer lub trening. Na zróżnicowanym terenie paku znajdują się boiska do gry w piłkę, place zabaw oraz efektowny amfiteatr Bemowskiego Centrum Kultury.

Dobra inwestycja na przyszłość

Życie w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy z szybkim dojazdem do centrum Warszawy wydaje się idealnym rozwiązaniem. Bezpieczna prognoza wzrostu cen nieruchomości na rynku warszawskim sprawia, że zakup nowego mieszkania na Bemowie, wydaje się też pewną inwestycją. Atrakcyjność dzielnicy podnosi dodatkowo fakt budowy II linii metra, która będzie przebiegać również przez Bemowo. Jak wynika z doświadczenia warszawskiego rynku nieruchomości, mieszkania zlokalizowane w pobliżu funkcjonującego metra zyskują na wartości. Taki trend można było obserwować po otwarciu I linii miejskiej kolei podziemnej. W związku z tym podobnej reakcji rynku można spodziewać się za kilka lat, po otwarciu Bemowskiego odcinka.

Nowe inwestycje na Bemowie, znacznie rozszerzają ofertę mieszkań na sprzedaż w tej części Warszawy. Kupujący mają szansę na zakup lokali w nowoczesnych, komfortowych budynkach, których architektura wyraźnie upiększa okolice. Atrakcyjne budownictwo w połączeniu z dostępem do metra rokują pozytywnie dla tego typu inwestycji.

autor/źródło: profbud.info

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie