Artykuł partnerskiPopularny: 800 odsłon26 września 2019, 06:03,

Wyczyść swój stary komputer z AVG PC TuneUp!

Wyczyść swój stary komputer z AVG PC TuneUp!

Rozwiązaniem problemów posiadaczy starszego sprzętu jest program AVG PC TuneUp

Stare komputery często nie radzą sobie z wymaganiami, jakie stawiają przed nimi nowe aplikacje. System nie pracuje stabilnie, często się zawiesza, a programy i pliki wczytują się w nieskończoność. To nie tylko wina komponentów (takich jak np. słaby procesor czy mało pamięci), ale również eksploatacji komputera. W trakcie użytkowania na dysku zbiera się wiele niepotrzebnych plików, a system przestaje działać na optymalnych ustawieniach.


Przyśpiesz pracę swojego starego komputera!

Rozwiązaniem problemów posiadaczy starszego sprzętu jest program AVG PC TuneUp. To aplikacja, która przyspiesza uruchamianie komputera, optymalizuje jego pracę, zwiększa ilość wolnego miejsca na dysku, a także pomaga oszczędzać baterię w laptopie.

AVG PC TuneUp jest programem czyszczącym, dzięki któremu z systemu i z dysku usuwane są zbędne pliki i wpisy. PC TuneUp kasuje dane zapisane podwójnie, a także wszystkie te, które nie są już używane przez system, np. pozostałości po instalacjach. Porządkuje również ich ułożenie na dysku dzięki czemu Windows ma do nich szybszy dostęp. Przekłada się to na skrócenie czasu uruchamiania się programów.

Podobnie dzieje się z rejestrem systemowym (który również jest dokładnie sprzątany), a także z menu start. Z niego AVG PC TuneUp usuwa wszystkie te programy, które nie muszą się uruchamiać przy włączaniu komputera. Im jest ich mniej, tym lepiej!

Jedno kliknięcie i komputer przyśpieszy jak nowy!

Program do czyszczenia komputera AVG PC TuneUp zadba również o jakość pracy zainstalowanych aplikacji. Sprawdza czy działają na najnowszych wersjach, a jeżeli nie, to je aktualizuje. Dodatkowo monitoruje jakie programy są w użyciu i tym, które są aktualnie używane, przyznaje pełny dostęp do zasobów. Inne aplikacje zostają zatrzymane by nie zabierały pamięci i nie powodowały konfliktów.

Aplikacja do oczyszczania komputera AVG PC TuneUp potrafi w widoczny sposób przyspieszyć pracę systemu oraz uruchamianie się plików. To świetne rozwiązanie dla właścicieli starszych komputerów, gdzie przez lata zdążyło uzbierać się sporo śmieci na dysku. Już jedno kliknięcie w panelu zarządzania PC TuneUp usunie je bez szkody (a nawet z korzyścią!) dla systemu.

Artykuł powstał dzięki CORE - polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Profesjonalne czyszczenie komputera dzięki AVG PC TuneUp
 

autor/źródło: avg.pl

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie