2500 odsłonInformacje21 czerwca, 14:11,

Zakończenie roku w SP nr 5 - czas na wakacje!


Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom udanych wakacji

W piątek, 21 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyninie po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek. Uczniowie klas IV-VII zgromadzili się na uroczystości zakończenia roku szkolnego, by podsumować minione miesiące nauki i wspólnie cieszyć się osiągnięciami.W wydarzeniu wzięli udział znamienici goście, w tym Burmistrz Miasta Gostynina Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Klejna oraz radna Rady Miejskiej Katarzyna Bryłka. Ich obecność podkreśliła rangę wydarzenia i znaczenie edukacji w życiu lokalnej społeczności.

Tegoroczna uroczystość miała wyjątkowy charakter, gdyż szkoła nie żegnała absolwentów. Mimo to, momenty wzruszeń i radości nie były mniej intensywne. Dyrektor szkoły, Robert Pypkowski, z dumą wręczył nagrodę dla najlepszego ucznia. W tym roku zaszczyt ten przypadł Agacie Kotfasińskiej, uczennicy klasy piątej, która osiągnęła imponującą średnią ocen 5,92.

Krzysztof Klejna w imieniu swoim i pani Burmistrz pogratulował uczniom znakomitych wyników w nauce oraz życzył udanych wakacji.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie