3700 odsłonInformacje11 czerwca, 17:09,

Kontynuacja rozmów w sprawie przejęcia przez miasto Gostynin dworca PKPW ubiegłym tygodniu Burmistrz Miasta Gostynina, Agnieszka Korajczyk-Szyperska, wraz z radnym Powiatu Gostynińskiego Romanem Augustyniakiem odbyli ważne spotkanie w Warszawie. Rozmowy dotyczyły przyszłości Dworca PKP przy ulicy Kolejowej. W spotkaniu uczestniczył członek zarządu PKP S.A., Andrzej Bułczyński.Głównym tematem dyskusji było wyremontowanie oraz przekazanie Dworca PKP pod zarząd Miasta Gostynina. Burmistrz Korajczyk-Szyperska wyraziła nadzieję, że współpraca z PKP S.A. zaowocuje konkretnymi działaniami, które przyniosą korzyści zarówno mieszkańcom, jak i odwiedzającym miasto.

Modernizacja dworca jest niezbędnym krokiem w kierunku poprawy dostępności komunikacyjnej oraz estetyki tego miejsca, które odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu mieszkańców. Burmistrz podkreśliła, że przekazanie dworca miastu umożliwi lepsze zarządzanie obiektem oraz dostosowanie go do lokalnych potrzeb.

Andrzej Bułczyński z PKP S.A. zapewnił, że spółka jest otwarta na współpracę i z zainteresowaniem podchodzi do propozycji ze strony władz Gostynina.
 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie