Popularny: 5000 odsłonInformacje22 czerwca 2017, 21:37,

Starosta z absolutorium. Głosowanie nie było jednomyślneW czwartek (22 czerwca br.) w sali posiedzień Starostwa odbyły się obrady XXXI sesji Rady Powiatu Gostynińskiego. Głównym punktem posiedzenia było głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu Powiatu za 2016 r.Decyzja radnych nie było jedna jednomyślna. Za przyznaniem absolutorium opowiedziało się 11 radnych, 1 radny (Wiesław Wojtalewicz) był przeciw, a 3 (Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Teresa Russek oraz Adam Waloch) wstrzymali się od głosu.

Ponadto radni wysłuchali informacji o ochronie zdrowia na terenie powiatu gostynińskiego oraz podjęli uchwałę w sprawie: uchylenia Uchwały Nr XXII/98/2016 Rady Powiatu Gostynińskiego z dnia 22 września 2016 r. w sprawie zbycia zabudowanej nieruchomości, stanowiącej własność Powiatu Gostynińskiego, położonej w Gostyninie przy ul. 3 Maja 45 oraz wyrażenia zgody na wydzierżawienie w trybie bezprzetargowym na okres  12 lat zabudowanej nieruchomości, stanowiącej własność Powiatu Gostynińskiego, położonej w Gostyninie przy ul. 3 Maja 45 .

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 23 czerwca 2017
Ochrona zdrowia jest słaba . Jest czerwiec do okulisty nie ma zapisu w Medicusie do końca roku. Na Kruku każą dzwonić w środę podany numer do rejestracji 236.09,56 nie odbiera. A gdy już odebrali okazało się ,że doktorowa nie zostawiła zapotrzebowania na kolejny termin.W konsekwencji do okulisty na NFZ nie można się zapisać.
Dodaj ogłoszenie