1200 odsłonInformacje3 czerwca, 12:09,

Sportowy piknik FEA Gostynin z okazji Dnia DzieckaW sobotę 1 czerwca na Stadionie Miejskim w Gostyninie odbył się Piknik Sportowy z okazji Dzień Dziecka zorganizowany przez UKS Football Education Academy. W tym roku pogoda nie dopisała, jednak imprezę można uznać za udaną.Opady deszczu to olbrzymi problem dla organizatorów imprez plenerowych. Okazało się jednak, że młodzi piłkarze i ich rodzice spisali się na medal. Pomimo niesprzyjającej aury pojawiła się duża grupa dzieci wraz z rodzicami, która wzięła udział w wydarzeniu.

Uczestników przywitał prezes Marcin Mofina, który w towarzystwie Edusia w imieniu własnym i wszystkich dorosłych złożył życzenia dzieciom.

Piknik stał się też okazją do pożegnania i złożenia gratulacji byłemu bramkarzowi FEA Gostynin- Janowi Szmydtowi, dziś zawodnikowi SSM Wisły Płock. Radość, ale i wzruszenie w takich chwilach to najpiękniejsze skrajne emocje.

W części oficjalnej prezes podziękował wszystkim rodzicom za zaangażowanie i drobnym upominkiem wyraził wdzięczność.

Wśród gości Pikniku była także Burmistrz Miasta Gostynina, pani Agnieszka Korajczyk- Szyperska, która częstując słodkościami złożyła życzenia młodym piłkarzom FEA. Natomiast Prezes pogratulował nowej pani Burmistrz wygranych wyborów i życzył powodzenia w pełnieniu tak zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji.

Przy dźwiękach muzyki rozpoczęła się część konsumpcyjna. Kiełbaski z grilla, pączki, domowe ciasta, popcorn z maszyny i inne słodkości umilały czas rozmów. Na szczęście  naszej zabawy nie przerwał  deszcz, po ustaniu którego rozegrano mecze dzieci kontra rodzice oraz konkursy rzutów karnych.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji pikniku. Serdeczne podziękowania składamy Piekarni DUBIELAK, Staropolskiej  Masarnii Sp. z o.o. , firmie Kellogg’s (Pringles) z Kutna, Pani Monice Ignaczak i SP w Zwoleniu za wypożyczenie stołów, krzeseł i namiotu. Dziękujemy  bardzo Państwu Waćkowskim za zorganizowanie grilla i popcornu. Panu Dyrektorowi MOSiR w Gostyninie Danielowi Przybylskiemu dziękujemy za udostępnienie obiektu i pomoc w organizacji oraz za obecność na Pikniku. Za nagłośnienie i  muzykę, która zawsze wpływa na klimat imprezy dziękujemy Panu Marcinowi Osmolakowi.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: FEA Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie