2500 odsłonInformacje31 maja, 23:06,

Kino plenerowe zainaugurowało obchody Dnia Dziecka w GostyninieTegoroczne obchody Miejskiego Dnia Dziecka w Gostyninie zapowiadają się wyjątkowo, bowiem będą trwały aż dwa dni. W piątkowy wieczór, 31 maja, Rynek Miejski zamienił się w plenerowe kino, gromadząc licznych miłośników filmowych seansów pod gołym niebem. Na placu pod Ratuszem wyemitowany został film „O psie, który jeździł koleją”. Każdy widz mógł wygodnie usiąść na przygotowanych leżakach i skosztować darmowego popcornu.Wszystkich zgromadzonych serdecznie powitała Burmistrz Miasta Gostynina, Agnieszka Korajczyk-Szyperska. Burmistrz nie tylko ciepło przywitała mieszkańców, złożyła życzenia dzieciom, jak również zaprosiła na sobotnie obchody Dnia Dziecka, zapowiadając moc atrakcji dla najmłodszych.

Sobotnie wydarzenia rozpoczną się już o godzinie 8:00 nad zalewem Piechota, gdzie odbędą się zawody wędkarskie dla dzieci. Po emocjonujących zmaganiach na wodzie, uczestnicy przeniosą się na plażę przy jeziorze Bratoszewo. Od godziny 11:00 do 14:00, we współpracy z Klubem Żeglarskim Hals, zorganizowane zostaną tam warsztaty żeglarskie oraz mini regaty. Miejski Ośrodek Sportów i Rekreacji przygotuje również liczne konkurencje i zabawy sportowe, które z pewnością dostarczą wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Po południu, od godziny 15:00 do 19:00, główne obchody przeniosą się na plac przed Ratuszem. Na dzieci będą tam czekały dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, animacje, malowanie buziek oraz tatuaże brokatowe. Dodatkowo, plac rozbłyśnie kolorami podczas festiwalu kolorów, gdzie wszyscy będą mogli rzucać kolorowe proszki. Dla łasuchów przygotowana będzie wata cukrowa i frytki.

O godzinie 15:00 scenę przejmą utalentowane dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca MODROKI, a pół godziny później, o 15:30, wystąpi Miejska Orkiestra Dęta, umilając czas zgromadzonym swoim koncertem.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie