Popularny: 3700 odsłonInformacje18 lutego, 10:56,

Sławomir Świerzyński lider Bayer Full o Prezydencie Andrzeju Dudzie: miód kapie mu z ust

Sławomir Świerzyński lider Bayer Full o Prezydencie Andrzeju Dudzie: miód kapie mu z ust

Udostępnij 130
Czy podzielacie opinię Lidera Bayer Full Sławomira Świerzyńskiego dotyczącą obecnego Prezydenta Andrzeja Dudy?

Pochodzący z naszych okolic, dobrze nam znany lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński, odwiedził ostatnio studio TVP info, gdzie w programie "W pełnym świetle" wychwalał obecnie urzędującego Prezydenta oraz w sposób negatywny wyraził się o kandydatce na ten urząd Małgorzacie Kidawie-Błońskiej.Twórca takich przebojów disco polo jak "Majteczki w kropeczki" oraz "Wszyscy Polacy" uznał że kandydatka opozycji nie nadaje się na głowę państwa.

"Nie mam żadnego pomysłu na panią Kidawę-Błońską, dlatego że ona sama sobie szkodzi. Gdy tablet sam zgaśnie to milknie, albo myli się. I to nie mówię tego złośliwie, tylko na podstawie faktów, które widzę w mediach społecznościowych, telewizji czy gdziekolwiek. Ta pani jest nieprzygotowana do tej roli" - argumentował Sławomir Świerzyński.

Lider Bayerl Full rozpływał się natomiast w wychwalaniu obecnego prezydenta Andrzeja Dudy oraz jego "przecudownej małżonki".

"Uważam, że Andrzej Duda jest erudytą dosłownie. Jemu miód z ust kapie. On ma pyłek kwiatowy na ustach. W momencie, gdy zaczyna coś mówić, on doskonale potrafi dobierać słowa. Bez kartki. Jakby tak, o, pstrykać! I natychmiast może mówić godzinami" - komplementował muzyk.

Czy podzielacie opinię Lidera Bayer Full Sławomira Świerzyńskiego dotyczącą obecnego Prezydenta Andrzeja Dudy?

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Jojne Hajfa, 22 lutego
Nieeeeee ! Koo...a ! To nie dzieje się na prawdę !
Chyży ruj, 20 lutego
Do was LPR, Emerytko i inni zwolennicy pisu kierował Kurski swoje słowa. Za prawdę powiadam wam: ciemny lud jesteście.
LPR, 20 lutego
Pan prezydent Duda nie daje żadnych pieniędzy co ty człowieku piszesz dlaczego tak trudno ci się pogodzić z tym że tego chce większość ludzi naszego kraju. Rząd i Prezydent to ludzie czuli na biedę a pieniądze to są tego większości narodu zrozum raz na zawsze że mamy demokrację bo Rząd i Prezydent to rozumieją.
Dodaj ogłoszenie