Popularny: 2200 odsłonInformacje29 marca 2015, 15:53,

Marek Martynowski obawia się wprowadzenia Euro

Lokalni członkowie ugrupowania Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali wczoraj na rynku miejskim wraz z senatorem Markiem Martynowskim akcję rozdawania ulotek informacyjnych związanych z wprowadzeniem Euro.

W krótkiej konferencji prasowej senator przedstawił swoje uwagi na temat wejścia Polski do strefy Euro oraz podał datę wizyty kandydata PiS na prezydenta RP Andrzeja Dudy w naszym mieście.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf


Napisz komentarz

Komentarze

sacc, 29 marca 2015
Pisowcy wyszli całym sztabem tylko ludzi postronnych zabrakło. W dodatku wiedza senatora na poziomie pierwszoklasisty w gimnazjum, jak można mówić, że nie będziemy mili wpływ na kurs złotego skoro złotego po wprowadzeniu euro nie będzie. W dodatku prezydent ma inicjatywę uchwałodawczą ale to i tak nic nie znaczy liczy się parlament, najwyżej może wetować ustawy jak mu Kaczyński nakaże. Wszystko jedno i tak jest jasne, że jak Duda zostałby prezydentem to wojna w Polsce, bo PIS to chorzy ludzie patrz Macierewicz. Dla wiedzy Martynowskiego, żeby wprowadzić euro to trzeba zmienić konstytucję czyli 3/4 w sejmie. Czyli przez 20 lat niemożliwe, więc o czym tu dyskutować, temat zastępczy dla wyprowadzonych oszczędności ze skoków przez człowieka z PIS
Dodaj ogłoszenie