Informacje28 listopada 2019, 16:50,

Są jeszcze wolne miejsca do IV Biegu z Fantazją!

Są jeszcze wolne miejsca do IV Biegu z Fantazją!

Świetna zabawa dla każdego

W ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 12 stycznia 2020 roku o godzinie 11.30 wystartuje już czwarta edycja gostynińskiego "Biegu z Fantazją - policz się z cukrzycą". Organizatorkami biegu są: Agnieszka Fabisiak, Agnieszka Bartosiak oraz Agnieszka Korajczyk-Szyperska.Jak zapewniają organizatorki, w zabawie może wziąć udział każdy bez względu na wiek oraz kondycję.  

"Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić się na całego. Słowa utworu Moja Fantazja zespołu Fasolki opisują dokładnie nasz Bieg Fantazją, a raczej zabawy biegowej" - podkreśla Agnieszka Fabisiak.

"To nie jest typowy bieg. W naszej zabawie mamy do pokonania dystans około 4 km, ale biegniemy tempem najwolniejszej osoby. Biegniemy w świetnych humorach, a każdy z uczestników naszej zabawy jest w przebraniu. W tym roku chcemy spełnić prośby naszych uczestników z poprzednich edycji zwiększając dystans, a także planujemy zabrać naszego DJ'a Marcina Jankowskiego do samochodu aby z  nagłośnieniem towarzyszył nam na trasie" - dodaje.

Łącznie zostanie rozdanych 15 pucharów w kategoriach: kobiety, mężczyźni, rodziny oraz w 2 nowych kategoriach: dla dziewcząt i chłopców.

Aby wystartować nie trzeba mieć świetnej kondycji. Wystarczy mieć odrobinę poczucia humoru, a o resztę zadbają organizatorzy. Osoby niepełnoletnie startują pod opieką osoby dorosłej.

"Planujemy każdy 1 km pokonać w czasie 11- 12 minut po którym będzie 2-minutowa przerwa na odpoczynek" - tłumaczy Agnieszka Fabisiak.

Zapisów można dokonywać pod adresem:https://b4sportonline.pl/IV_BIEG_Z_FANTAZJA_POLICZ_SIE_Z_CUKRZYCA_BIEG_WOSP_2747

Liczba miejsc ograniczona.
 

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie