1300 odsłonInformacje5 czerwca, 18:00,

Rodzice w roli aktorów. Wyjątkowy Dzień Dziecka w SP3


Rodzice wrócili do szkolnych ławek

Tegoroczny Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie odbył się już 29 maja. Organizacją i przebiegiem tego dnia zajęła się Rada Rodziców i nauczyciele z tej szkoły, pod czujnym okiem pani wicedyrektor Małgorzaty Krajewskiej.Świętowanie rozpoczęło się od przedstawienia dla dzieci w wykonaniu rodziców z klasy 1c. Zachwyt w oczach dzieci na widok swoich rodziców w rolach aktorów był nie do opisania. Rodzice wykazali się dużym zaangażowaniem, organizując się i z dużym dystansem do siebie wcielając się w aktorskie role z humorem.

Kolejnym punktem programu były gry i zabawy na boisku. Strefa zabaw zręcznościowych obejmowała przeciąganie liny, hula-hop, wyścigi w workach, zabawy z chustą oraz gry rzutne. Dodatkowo, warcaby, planszówki, klocki, bańki mydlane i malowanie twarzy uzupełniały całość atrakcji. Podczas obchodów Dnia Dziecka uczniowie mieli zapewnioną watę cukrową, popcorn i lody. Nauczyciele wraz z rodzicami czuwali nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabaw.

Pogoda tego dnia była piękna i słoneczna. Było dużo radości, emocji płynących ze zdrowej rywalizacji i wspólnie spędzonego czasu.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / SP3 Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie