Popularny: 4300 odsłonInformacje11 września, 11:14,

Remont płockiego mostu dobiega końca

Świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Gostynina, którzy dojeżdżają do Płocka. Jeśli pogoda nie spłata psikusa, to do końca września zostanie przywrócony ruch mostem im. Legionów Piłsudskiego.


Udostępnij 93
Świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Gostynina, którzy dojeżdżają do Płocka


Jak informuje Hubert Woźniak z biura prasowego urzędu miasta: Dylatacje i balustrady są wymienione. Na płycie stalowej mostu ułożona jest nowa izolacja. Naprawione są też podpory i łożyska (łożyska to te części, które łączą konstrukcję mostu z podporami).

Z planowanych prac do wykonania pozostała wymiana barier energochłonnych oraz położenie asfaltu.

autor/źródło: ralf / foto: UM Płock

Napisz komentarz

Popularny: 1200 odsłonInformacje11 września, 10:16,

Zawody w Żninie. Tak żeglarze klubu HALS zakończyli wakacje

Najmłodsi reprezentacji Klubu Żeglarskiego HALS w ostatnich dniach wakacji 2019 roku wzięli udział w regatach klasy Optimist rozgrywanych w partnerskim mieście Żnin. Na starcie regat stawiło się ponad pięćdziesięciu zawodników z terenu całego kraju.


Udostępnij 5
Wspaniałe warunki pogodowe w ciągu dwóch dni zawodów pozwoliły rozegrać siedem wyścigów

Wspaniałe warunki pogodowe w ciągu dwóch dni zawodów pozwoliły rozegrać siedem wyścigów pokazujących pełnie umiejętności każdego z zawodników. Dla naszych dzieciaków to tegoroczny pierwszy start na zawodach takiej rangi.

Mimo tak dużej presji wszyscy reprezentacji ukończyli zawody plasując się w środku stawki tuż za najlepszymi żeglarzami w kraju.

autor/źródło: T. Reszkowski

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie