Popularny: 5800 odsłonInformacje10 września 2019, 19:08,

Nieczynne toalety, zgniłe deski w saunie, czyli...gostyniński basen po remoncie


Udostępnij 64
Czy taki stan basenu przystoi obiektowi miejskiemu?

Ponad miesiąc trwała przerwa w funkcjonowaniu pływalni miejskiej w Gostyninie związana z prowadzeniem prac remontowych obiektu. Basen został ponownie otwarty na początku sierpnia, jednak jego stan oraz stan infrastruktury towarzyszącej delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia.Użytkowników chcących skorzystać z toalety wita kartka z informacją... że jest ona nieczynna. Nie lepiej jest pod natryskami. zimna woda w kranach, cieknące baterie oraz pourywane węże prysznicowe skutecznie zniechęcają z korzystania z miejskiej pływalni.
Pomimo wakacyjnego remontu, w saunie łatwo zauważyć zgniłe i powyrywane deski. W kilku miejscach znajdują się pourywane kinkiety, oraz brakujące oprawy lamp.

Opłakany stan infrastruktury na basenie spotkał się z dużą krytyką w mediach społecznościowych:
"To na czym ten remont polegał...?" - dopytuje pan Witold.
"Masakra, wstyd. Kto dopuścił do eksploatacji?" - dziwi się pan Przemysław.
"Ja do Kutna jeżdżę bo tam dbają. Wolę zapłacić za paliwo i mieć normalne warunki. Jest mydło i ciepła woda pod prysznicem. I tyle" - kwituje pan Waldemar.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Taki Pan, 23 września 2019
Po komentarzach pod artykułem częściowo się poprawiło: w saunach na dole została otwarta łazienka, jest też ciepła woda, w prysznicach zainstalowano uchwyty do "słuchawek".
Wodorost, 12 września 2019
W czerwcu znajomej syn złapał bakterie ropy błękitnej,śmiertelna bakteria.Tydzien pi pobycie na basenie zachorował.Ciagnie się.jeszcze choroba, dziecko całe wakacje miało zmarnowane. Czy ktoś się tym zajmie? Brud ,syf ,strach tam chodzić.
Zofia, 12 września 2019
Zadam jeszcze, że w małej nocce basenowej pod stopami wyraźnie wyczuwalny piasek

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie