ponad 10000 odsłonInformacje14 listopada 2018, 15:05,

Radna Radecka: Pragnę podziękować za chamskie i awanturnicze zachowania

Radna Radecka: Pragnę podziękować za chamskie i awanturnicze zachowania [VIDEO]

Kłótnia na sesji Rady Miejskiej

Na środowej (14 listopada br.) sesji Rady Miejskiej doszło do niespodziewanej ostrej wymiany zdań między radną Wiesławą Radecką, a Sekretarz Miejską Hanną Adamską.Przed końcem obrad o głos poprosiła Wiesława Radecka. "Moja wypowiedź nie będzie przyjemna" - rozpoczęła radna. "Pragnę podziękować szczególnie pani Hannie Adamskiej za kilkukrotne awanturnicze i chamskie zachowania podczas trwania obecnej kadencji" - kontynuowała Wiesława Radecka.

W odpowiedzi Sekretarz Hanna Adamska wyjawiła kilka prywatnych informacji dotyczących radnej. Dyskusję między paniami zakończył Przewodniczący Rady Miejskiej.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Ale jaja, 15 listopada 2018
Znamy te obydwie panie i każdy wie kto kim jest.
Śmiać się czy płakać, 15 listopada 2018
Ten człowiek to nie jest tego wart.
Mieszkaniec, 15 listopada 2018
Bądźmy obiektywni, to Radecka zaczęła czytać z kartki nie wiem czy nie mogła zapamiętać czy się we łbie jej miesza I to ona wywołała zamieszanie . Pani Adamska miała na tyle klasy , że grzecznie i z kulturą odparła jej bezsensowne zarzuty , a może by tak Radecka wypowiedziałaby się co zrobiła jako radna dla miasta Gostynina I pochawilila się swoimi osiągnięciami, których z resztą brak .. Bo o to chodziło chyba w tym spotkaniu, prawda ?
Dodaj ogłoszenie