Popularny: 2700 odsłonInformacje27 września 2018, 11:00,

Nagroda dla Stanisława Augustyniaka i najzdolniejszych uczniów


Gratulacje dla nagrodzonych

Posiedzenie Rady Miasta Gostynina w czwartek, 27 września 2018 r. rozpoczęło się od miłego akcentu - wręczenia nagrody Gminy Miasta Gostynina znanemu rzeźbiarzowi specjalizującemu się w rzeźbie w drewnie Stanisławowi Augustyniakowi za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.Wniosek o przyznanie nagrody panu Stanisławowi Augustyniakowi zgłosili radni Inicjatywy dla Gostynina a samo przyznawanie stypendiów dla mieszkańców Gostynina, osiągających ponadprzeciętne wyniki w działalności sportowej, artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury to jeden z wielu zrealizowanych punktów programu wyborczego mijającej kadencji.

Stypendia przyznała komisja ds. stypendiów dla najzdolniejszych uczniów Gostynina, na czele której stał Przewodniczący Komisji Kultury Edukacji i Sportu Rady Miasta Gostynina Michał Bartosiak.

- Nadal nie poprzestaje i będę realizował się w działalności artystycznej i społecznej – zapewnił Stanisław Augustyniak.

W czasie czwartkowych obrad Rady Miasta wręczono także stypendia dla najzdolniejszych uczniów w roku szkolnym 2017/18 z gostynińskich szkół: Michała Tyrolskiego, Klaudiusza Mikołajczyka Adriana Przybyły i Mai Pawłowskiej.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: PiotrMrówka / foto: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

radny, 27 września 2018
Mam pytanie jakie są kryteria przyznawania tego stypendium dla najzdolniejszych uczniów. Bo napewno nie wyniki w nauce i sporcie równocześnie.
Dodaj ogłoszenie