Popularny: 1400 odsłonInformacje16 września 2015, 18:19,

Przedszkolaki z wizytą na komendzieDzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Gostyninie złożyły wizytę policjantom. Oprócz zwiedzania budynku, radiowozu czy pogadanki o bezpieczeństwie, najmłodsi otrzymali odblaskowe zawieszki z numerami alarmowymi.Dzisiaj (16.09.)  budynek Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odwiedziły przedszkolaki. Dzieci miały możliwość zobaczyć z bliska codzienną pracę policjantów, ich wyposażenie do służby i pomieszczenia jednostki. Jedną z większych atrakcji była wizyta na stanowisku dyżurnego jednostki, policyjny areszt oraz gabinet komendanta.

W trakcie spotkania policjanci przekazali przedszkolakom podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze i w miejscu zamieszkania. Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie mł.insp. Zbigniew Włodkowski przekazali dzieciom odblaskowe zawieszki z numerami alarmowymi. Ich zakup był możliwy dzięki środkom finansowym, przekazanym przez burmistrza, a mają one przede wszystkim na celu podniesienie bezpieczeństwa najmłodszych oraz promowanie numerów alarmowych.

Na zakończenie nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i podziękowań dla policjantów. Kolejne prawie 1000 odblaskowych zawieszek, przy okazji spotkań, policjanci będą rozdawać dzieciom z przedszkoli i szkół na terenie Gostynina.

sierż.szt. Dorota Słomkowska

KPP w Gostyninie

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie