Popularny: 3100 odsłonInformacje12 lipca 2019, 10:23,

POLITYKA Patryka Vegi w Kinie Siemowit w Gostyninie?

POLITYKA Patryka Vegi w Kinie Siemowit w Gostyninie?

Film jeszcze przed premiera budzi kontrowersje. Będą złożone pozwy?

Najnowsza produkcja Patryka Vegi "Polityka" jeszcze przed premierą budzi ogromne kontrowersje. Złożenie pozwu zapowiedzieli już Bartłomiej Misiewicz oraz Antoni Macierewicz, których postacie przedstawione w filmie były nimi inspirowane. Czy mimo pozwów film trafi do kin, i będzie można go obejrzeć w Gostyninie?



Dotychczasowe filmy Patryka Vegi były kasowymi hitami. "Pitbull", "Kobiety mafii" zarobiły miliony złotych trafiając na czołowe miejsca najchętniej oglądanych filmów w Polsce, również w Gostyninie.

Premiera "Polityki" zaplanowana jest 6 września, choć dzisiaj (12 lipca br.) do prokuratury pełnomocnik Bartłomieja Misiewicza ma złożyć pozew, dotyczący scen, które w mediach społecznościowych prezentował reżyser. Postać zaprezentowana w filmie zażywa narkotyki, przyjmuje łapówki itp. Do sytuacji odniósł się Patryk Vega.

"Podobno w Polsce mamy wolność słowa i demokrację, więc wszystkim, którzy dalej chcieliby mnie cenzurować, dedykuję ten film" - mówi reżyser.

"Misiu, dla ciebie i wszystkich, którzy chcą blokować mój film, mam wiadomość. Premiera filmu "Polityka" tak czy inaczej nastąpi 6 września. Jeśli nie w polskich kinach, to w Chinach" - zapewnia Vega.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie