Popularny: 1600 odsłonInformacje27 marca 2021, 07:42,

Płock się promuje przy każdej okazji, a Gostynin?


Kolorowe ozdoby z pewnością umilą spacer ulicami Płocka w tym trudnym pandemicznym czasie

Pomimo wprowadzonych na okres Wielkanocy obostrzeń, władze pobliskiego miasta Płock przyozdobiły Starówkę świątecznymi pisankami. Kolorowe ozdoby z pewnością umilą spacer ulicami Płocka w tym trudnym pandemicznym czasie.Od wczoraj na Placu Starego Rynku w Płocku stoją przepiękne pisanki wielkanocne, które mamy nadzieję umilą ten trudny, pandemiczny czas i wprowadzą w nastrój Świąt Wielkiej Nocy.

Pisanki wykonała młodzież z I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego w Płocku w 2019 roku. Ze względu na panującą pandemię, nie było możliwe, by młodzież przygotowała nowe pisanki. Mimo, że są to prace sprzed dwóch lat są przepiękne, wielobarwne i z całą pewnością każdy odwiedzający płocką starówkę będzie chciał wykonać sobie przy nich zdjęcia.

3 pisanki zaproszone zostały do płockiej Galerii Wisła i tam zachęcają do odwiedzenia płockiej starówki. Pozostałe tradycyjnie ustawione zostały na Placu Starego Rynku w Płocku.

W tym roku, jedną z pisanek przygotowali również zdolni uczestnicy pracowni malarskiej i fotograficznej Domu Pomocy Społecznej Nad Jarem w Nowym Miszewie.

Zapraszamy na płocką starówkę oczywiście zachowując dystans.

Źródło: Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

wzorowy mieskaniec Gostynina, 22 maja 2021
łuu w gustynin durze pienkne miasto a plock hce zabrac turystuw uuuu zabralo termy gustyninowi uuuuy jak tak moszna rzeby konkurywac z gostyninem uuu plock na psy a nas pienkny gostynin gurom!!!!1
obatel, 29 marca 2021
A GOSTYNIN ??? RÓŻAŃCEM W RĘKACH MODLĄCEGO SIĘ burmistrza .
Iga, 27 marca 2021
A czym ma się promować drogą na termy ktorych nie ma? To smutne miasto ,ktore mimo ze nie ma godziny policyjnej o 20 pustki. Ja nie piszę zebysmy mieli promocję jak Płock ale takie miejscowości jak Łąck czy Gąbin bardziej żyją.
Dodaj ogłoszenie