1100 odsłonInformacje23 września 2019, 07:33,

Pierwsza przegrana młodzików FEA Gostynin

Mecz z faworytem ligi, okazał się trudny

17 września w ramach rozgrywek ligowych I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 drużyna FEA Gostynin rozegrała mecz wyjazdowy z SSM Wisłą Płock. Niestety w Płocku dobra passa została przerwana i mali piłkarze FEA Gostynin ponieśli pierwszą porażkę.

Mecz z faworytem ligi, okazał się trudny. W starciu z tak mocnym rywalem, zawodnikom FEA zabrakło pewności siebie.

W meczu I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 SSM Wisła Płock wygrała z FEA Gostynin 8:1.

Mecz z SSM Wisłą Płock od początku spotkania nie układał się po naszej myśli. Pierwsza bramka wpadła już w 13. minucie , a następnie kolejne 3 padły jeszcze w pierwszej połowie meczu. W drugiej połowie Oliwia Marcinkowska, utalentowana piłkarka strzeliła bramkę honorową dla FEA Gostynin. Z 30 metrów, z woleja uderzyła w samo okienko bramki Wisły.

Niestety, na domiar złego rywale jeszcze czterokrotnie pokonali bramkarza gostynińskiej drużyny.  Mecz zakończył się wynikiem 8:1.