Informacje9 września 2019, 10:26,

FEA Gostynin remisuje z młodzikami Błękitnych Gąbin


Udostępnij 8
FEA Gostynin nadal bez porażki

W niedzielę, 8 września drużyna Football Education Academy Gostynin U-12 rozegrała emocjonujący mecz z Błękitnymi Gąbin. Na Stadionie Leśnym przy ulicy Dobrzykowskiej w Gąbinie spotkały się dwie ambitne drużyny.Nasz zespół bardzo dobrze rozpoczął grę. Pierwsza połowa meczu przebiegała po naszej myśli. Jakub Radecki z 20 metrów strzelił uderzeniem z prostego podbicia bramkę, co dało nam prowadzenia w pierwszej połowie. Niestety w drugiej połowie inicjatywę przyjęła drużyna gospodarzy, która dążyła do odrobienia strat. Pomimo dobrej gry w obronie, rywalom udało się wyrównać wynik. Mecz zakończył się remisem 1:1. Zgodnie z zasadą podziału punktów, nasze konto powiększyliśmy o 1 punkt.

W następnej 5. kolejce I ligi Okręgowej Młodzik U-12 D2 Football Education Academy Gostynin zagra u siebie z drużyną Unii Iłów. Zapraszamy 15 września o godzinie 14.00 na stadion miejski w Gostyninie.

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Janek Śluborski , Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka, Oliwier Pewniak, Marcel Wudarczyk, Adam Zieliński

Trener: Piotr Wilamowski
Asystent trenera: Tomasz Radecki
Zdjęcia : T.B.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie