Popularny: 700 odsłonInformacje18 października, 07:45,

Muzyczna podróż w klimatach jazz, blues i funky. Koncert The Badji Band w MCK


Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gostynina

W sobotę (17 października br.) odbył się pierwszy tej jesieni koncert z cyklu "Jazz, Blues, Rock'nRoll - koncerty z kulturą". Wydarzenie zostało zreaalizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gostynina. Liderem projektu jest Michał Bartosiak.Wieczorem na scenie Miejskiego Centrum Kultury zagrał zespół The Badji Band.

Kwartet znakomicie łączy muzykę etniczną ze współczesnym jazzem, funkiem i fusion. Zespół podczas koncertu zabrał słuchaczy w podróż rozpoczynającą się w Afryce Zachodniej, obiegającą cały świat łamiąc wszelkie granice i bariery stylistyczne.

Na zakończenie występu zespół zagrał jeden utwór z gostynińskimi muzykami: Michałem Bartosiakiem, Kubą Bartosiakiem (syn) oraz Michałem Chojnackim.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

TopplessHelenow, 18 października
Genialne wykonanie, oby więcej takich rzeczy, zawsze coś nowego.
Publiczność, 18 października
Michał, świetny koncert. Ogromne brawa i gratulacje. Brawa dla wykonawców i dla wszystkich zaangażowanych w organizację koncertu. Wspaniała muzyka, świetna atmosfera, cudowny zespół i zadowolona publiczność. Michał zacytuję gitarzystę, który nazwał Cię perłą muzyczną naszego miasta. Zgadzamy się z tym dokładnie. Dziękujemy za wspaniały wieczór. Czekamy na kolejny. Tak trzymaj Michał.
Dodaj ogłoszenie