Popularny: 4300 odsłonInformacje20 października, 08:40,

Oferty przetargowe GSM Gostynin

Oferty przetargowe GSM Gostynin

Szczegóły w artykule

Zarząd Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Gostyninie przy ul. Spółdzielczej 5 ogłasza przetargi:- na wykonanie remontu chodnika wzdłuż budynku Kilińskiego 17

Informacje dotyczące ww. zadania można uzyskać pod nr tel. 24 235 20 26 (w 42 lub 44)

Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą w Gostyninie zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Oferty należy składać w sekretariacie G.S.M. w Gostyninie ul. Spółdzielcza 5, tel. 24 235 20 26 do dnia 2 listopada 2020 roku do godz. 15:00.

Otwarcie ofert 3 listopada 2020 roku o godz. 10:00.

Oferty należy składać w kopertach zamkniętych z podanym tytułem przetargu.

Termin realizacji zadania do 31 grudnia 2020 roku

Kryterium oceny oferty

Znaczenie

Cena

75

Okres gwarancji (min. 5 lat)

25

- na ustanowienie odrębnej własności i sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Gostyninie przy ul. Nowa 5 m 39

o pow. użytkowej 34,23 m² oraz pomieszczenia przynależnego (piwnicy) o pow. 4,70 m²  (1  pokój, kuchnia , łazienka z WC, przedpokój, na parterze).

Cena wywoławcza 95 400,00 zł., Wadium 4 770,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej całej powierzchni użytkowej lokalu oraz proporcjonalnej wartości udziału w gruncie na konto Spółdzielni: Bank PKO B.P. 27 1020 3974 0000 5602 0002 8233 w terminie do dnia 27.10.2020 r.*

Przetarg w formie licytacji odbędzie się w siedzibie Spółdzielni w dniu 28.10.2020r. o godz. 10:00.

Wysokość postąpienia wynosi 1.000,00 złotych.

Przedmiotowy lokal można obejrzeć w dniu 22.10.2020r. w godz. 7:00 – 15:00 po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod nr 24 235 20 - 26.

Osoba przystępująca do przetargu w formie licytacji zobowiązana jest do:

- zapoznania się z postanowieniami Rozdziału III. „Przetargi nieruchomości” w „Regulaminie organizowania zamówień i przetargów najmu lokali i pomieszczeń oraz dzierżawy w Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gostyninie” i odpowiednimi przepisami regulaminu przetargowego,

- złożenia w sekretariacie Spółdzielni wniosku – oświadczenia zawierającego co najmniej poniższe dane:

a) imię i nazwisko oraz adres zamieszkania oferenta (współmałżonka oferenta –współwłaściciela),

b) oświadczenie o gotowości zawarcia umowy o przedmiot przetargu,

c) oświadczenie o zaakceptowaniu wysokości ceny wywoławczej wskazanej w ogłoszeniu oraz wysokości postąpienia,

d) oświadczenie oferenta, że zapoznał się ze stosownymi postanowieniami regulaminu przetargowego i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń oraz wyraża zgodę na przepadek wpłaconego wadium, jeżeli po wygraniu przetargu nie wpłaci w wyznaczonym terminie całej zadeklarowanej kwoty przetargowej

e) kserokopię potwierdzenia wpłaty wadium,

f) datę złożenia wniosku – oferty.

Operat szacunkowy jest do wglądu w siedzibie Spółdzielni (pokój Nr 5).

Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą w Gostyninie zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu w formie licytacji bez podania przyczyny.

Pozostałe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w biurze Spółdzielni (pokój nr 5) lub telefonicznie pod nr 024  235 20-26.

*za termin wpłaty uznaje się wpływ środków na konto Spółdzielni.

Gostynin dnia 9.10.2020r.

Z A R Z Ą D

Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

autor/źródło: GSM Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

obatel, 19 listopada
SAMA PRAWDA . ONI TRAKTUJĄ CZŁONKÓW SPÓŁDZIELNI JAK JAKIEŚ ZLO .SZASTANIE KASĄ ,BRAK KONTROLI SPOWODOWAŁ,ŻE DO SPÓLDZIELNI WESZŁA POLITYKA . I NIKT NIE PANUJE . A prezes jak to prezes ----mało wie i małó robi . a FINANSE SĄ FAKTYCZNIE Z PRL=lu.
Xxx, 12 października
Nie wiedzialam ze mieszkancy zasobow GSM sa dla spoldzielni a nie odwrotnie a powinno byc tak ze spoldzielnia jest dla mieszkancow to logiczne przecirz mieszkancy placac czynsz utrzymuja spoldzielnie przeciez. Mam wrazenie ze nasza spoldzielnia w dalszym ciagu dziala jak w PRL. Dzisiaj dzwonilam do spoldzielni i chcialam rozmawiac z prezesem otoz dowiedzialam sie ze z prezesem nie moge dzisiaj rozmawiac a dopiero w piatek prawie za tydzien bo dzisiaj ma posiedzenie Zarzadu /w piatek jak dzwonilam tez mial/ czyli prawie za tydzien moge rozmawiac. Wiem z wlasnego doswiadczenia ze w innej spoldzielni prezes jest do dyspozycji mieszkancow codziennie chyba ze akurat jest na urlopie czy naprawde jast bardzo zajest ale to kwestia godzin a tutaj tygodnia. Jak to rozumiec nie wiem. To sie w glowie nie miesci. Uwazam ze takie relikwie ja spoldzielnie mieszkaniowe juz dawno powinny byc w niebycie. Pracownicy mentalnie co niektorzy sprawiaja wrazenie jak sie rozmawia ze tkwia w dalszym ciagu w czasach PRL i traktuja swoich mieszkancow jak intruzow. Szkoda wogole myslec nawet na ten temat. Nawet taka opinia pewnie nic nie zmieni a wiem ze podobnych opinii jest wiele.
Dodaj ogłoszenie