Popularny: 1300 odsłonInformacje8 maja 2015, 23:06,

Maraton poparcia Bronisława Komorowskiego - Konwencja w WarszawieJestem pewien, że wygra nie tylko zgoda i bezpieczeństwo, ale i polskie zapotrzebowanie na ład i normalność – mówił Bronisław Komorowski podczas konwencji wyborczej w stołecznym Forcie Sokolnickiego.W swoim przemówieniu Bronisław Komorowski dziękował wszystkim, którzy wsparli go w trakcie jego kampanii – członkom Komitetu Honorowego, obywatelskich komitetów poparcia, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy brali udział w spotkaniach w całej Polsce. – Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy udzielili wsparcia mojej prezydenturze. Dziękuję też wszystkim Polakom za każdy krok postawiony wspólnie na drodze, jaką przebyliśmy przez te 25 lat.– mówił Prezydent. – Dziękuję także tym, którzy przeszkadzali. Ich obecność pokazywała, jaka może być Polska i jaki mamy wybór w tej kampanii.

Bronisław Komorowski zwrócił uwagę na wyjątkowość okresu, w jakim jest obecnie Polska. – Naszemu pokoleniu zdarzyło się coś niebywałego. Powinniśmy być sobie wdzięczni nawzajem za to, że te 25 lat dało tak znakomite osiągnięcia. Bez dumy z tego, że tyle nam się już udało, nie zdołamy udźwignąć kolejnych ciężarów i wyzwań – powiedział Prezydent.

Prezydent nawiązał też do wielkiego Maratonu Poparcia, w ramach którego zjeździł niemal cały kraj. – Jeżdżąc po Polsce i spotykając się z tysiącami ludzi, ściskając tysiące rąk, wszędzie można spotkać ludzi, którzy są absolutnie przekonani, że Polsce służy normalność, spokój i rozwój. Że Polsce nie służą ekscesy, nie służą eksperymenty i ekstrawagancje polityczne – mówił Bronisław Komorowski. – Polacy mają obecnie o wiele większe oczekiwania, niż kiedyś: zapotrzebowanie na normalność, pracę, spokój, bezpieczeństwo, a także polityczny ład.

Na koniec Prezydent zaapelował o poparcie go w dniu wyborów. – Proszę o głosy 10 maja! Każdy z nich będzie niezwykle ważny, bo będzie to głos na tę Polskę, o której marzymy. Polskę, która działa nie na zasadzie słomianego zapału, ale postępuje konsekwentnie na drodze 25-lecia polskiej wolności. Jestem pewien, że wygra nie tylko zgoda i bezpieczeństwo, ale i polskie zapotrzebowanie na ład i normalność. Tego życzę wszystkim, tego życzę Polsce!

W piątkowej uroczystości wśród zaproszonych artystów, sportowców, społeczników, samorządowców i polityków uczestnikami maratonu poparcia byli również mieszkańcy naszego miasta.

foto: ralf

 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie