Popularny: 7400 odsłonInformacje15 października 2018, 22:37,

Za nami debata kandydatów. Dużo emocji wśród mieszkańców


W debacie wzięli udział wszyscy kandydaci na burmistrza

Za nami debata kandydatów na Burmistrza Gostynina w niedzielnych wyborach samorządowych, zorganizowana przez redakcję radia RPL.FM Płock.Czterech kandydatów odpowiadało na pytania redaktora Huberta Chmielewskiego, a dotyczyły one pomysłów na rozwój Gostynina, inwestycji, realizacji term gostynińskich, sportu, czy pierwszej decyzji, jaka zostanie podjęta, gdy obejmą stanowisko burmistrza.

W ponad godzinnej debacie uczestniczyli czterej kandydaci: Agnieszka Korajczyk-Szyperska (Inicjatywa dla Gostynina), Mariola Józwiak-Węclewska (Polskie Stronnictwo Ludowe), Paweł Kalinowski (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Włodzimierz Śniecikowski (Gostynińska Wspólnota Samorządowa). Wszyscy zaproszeni stawili się w redakcji w Płocku.

Sama debata wywołała ogromne zainteresowanie mieszkańców Gostynina, w dyskusji na portalu Facebook zamieszczono ponad 700 komentarzy.

Mieszkańcy mogli zadawać pytania, niestety jednak część z nich zamiast na ich zadawaniu, skupiła się na personalnych wycieczkach w stronę najmniej lubianych kandydatów.

O ograniczenie tego typu komentarzy w pewnym momencie zaapelował nawet prowadzący.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie