1100 odsłonInformacje3 dni temu, 09:07,

Magiczny Dzień Dziecka z Miejskim Centrum KulturyW niedzielę, 9 czerwca br., Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie przemieniło się w centrum radości i zabawy, zapraszając najmłodszych mieszkańców miasta wraz z rodzicami na Magiczny Dzień Dziecka. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło całe rodziny, oferując bogaty program pełen atrakcji.Głównym punktem programu był spektakl Teatru Pana O. pt. "W pracowni Ambrożego Kleksa". Młodzi widzowie mieli okazję przenieść się do magicznego świata Ambrożego Kleksa, pełnego barwnych postaci, niesamowitych przygód i tajemniczych wynalazków. Przedstawienie zachwyciło zarówno dzieci, jak i dorosłych, dostarczając wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Oprócz spektaklu, uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach i animacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dzieci miały szansę rozwijać swoje umiejętności artystyczne, uczestnicząc w kreatywnych zajęciach, a także zdobywać nagrody w różnych konkursach. 

Zwieńczeniem Magicznego Dnia Dziecka był pokaz Studia Artystyczno-Edukacyjnego - Pana Sprężynki. Pan Sprężynka, znany ze swoich interaktywnych występów, ponownie nie zawiódł, angażując publiczność w swoje widowisko.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie