Popularny: 3500 odsłonInformacje30 października 2020, 22:22,

Ludzie na cmentarzach. To wynik rządowej restrykcji

Ludzie na cmentarzach. To wynik rządowej restrykcji

Na cmentarzu parafialnym w Gostyninie od kilku godzin trwa wzmożony ruch osób chcących odwiedzić mogiły bliskich przed zamknięciem

Piątkowa decyzja rządu o zamknięciu cmentarzy przed dniem Wszystkich Świętych spowodowała ogromny tłok na metropoliach.Wszyscy, którzy wyjechali wcześniej, aby złożyć kwiaty, zapalić znicze oraz pomodlić się przy grobach swoich najbliższych po wprowadzeniu dzisiejszych obostrzeń zostali zmuszeni do udania się na cmentarz w ciągu kilku godzin przed zamknięciem cmentarzy.

Spowodowało to duże zagęszczenie osób na nekropoliach. Na cmentarzu parafialnym w Gostyninie od kilku godzin trwa wzmożony ruch osób, chcących odwiedzić mogiły bliskich przed zamknięciem.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Deksvu, 31 października 2020
Burmistrz tego pięknego miasteczka nie włączył oświetlenia na drodze do cmentarza. Byliśmy w drodze, kiedy dowiedzieliśmy się o 16 tej, że Pinokio zamknął cmentarze od soboty do poniedziałku, a jakby nie mógł obwieścić odpowiednio wcześniej. A na domiar złego musieliśmy iść na groby bliskich w deszczu i egipskicuh ciemnościach. To dopiero jest pisowskie wyczucie czasu i miejsca. Co się nasłuchsliśmy po drodze od wkurzonych ludzi, nie nadaje się do wpisania.
wolny obywatel, 31 października 2020
Moim zdaniem do wielkich zakażeń mogło dojść w piątek wieczorem , gdyż każdy chciał przed zakazem dostać się na cmentarze , a pogoda sprzyjała zakarzeniom
Mira, 31 października 2020
Rząd zrobił po prostu "uroczystość"? Wszystkich Świętych w piątek w godzinach nocnych! SZOK!!! Ludzie pędzili na cmentarze jak najszybciej się dało, tak jakby tam darmowy chleb rozdawali na jutrzejszą wojnę. Ciekawe do ilu wypadków i tragedii doszło w ten piątkowy wieczór i czy podadzą w TVP???
Dodaj ogłoszenie