Popularny: 8100 odsłonInformacje8 lipca 2017, 15:16,

Kontrowersje w sprawie konkursu na dyrektora SP 3. Zbigniew Chorążek zabiera głosW czwartek, 6 lipca 2017 r. na naszym portalu informowaliśmy, że z nieoficjalnych informacji wynika, iż od września nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie może być Adam Matyszewski. Informacja z przeprowadzonego konkursu została przedstawiona na posiedzeniu nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej przez wiceburmistrz Halinę Fijałkowską.Wybór nowego dyrektora podsumował przewodniczący klubu radnych Inicjatywy dla Gostynina Zbigniew Chorążek - "Odsunięcie dyrektora w momencie reformy oświaty, trudnej reformy oświaty, w której też uczestniczył z różnymi pomysłami, odsunięcie dyrektora, którzy zarządzał placówką dwadzieścia lat i zna każdy kąt tej szkoły, trudno mi nawet to wyrazić".

W wyniku przeprowadzonegokonkursu Adam Matyszewski, dotychczasowy dyrektor I LO PUL w Gostyninie został wybrany na kandydata na dyrektora SP 3 w Gostyninie i prawdopodobnie zastąpi dotychczasowego dyrektora placówki Stanisława Wróblewskiego, który przez ponad 20 lat zarządzał placówką.

Z decyzją komisji nie zgadzają się rodzice uczniów, którzy zbierają podpisy pod petycją w sprawie dyrektora Stanisława Wróblewskiego.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie