Kolejna sesja Rady Miejskiej za nami
W poniedziałek, w godzinach popołudniowych odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Radni podjęli uchwałę w sprawie pozbawienia kategorii dróg gminnych, a także uchwałę w sprawie utworzenia na terenie Gminy Miasta Gostynin odrębnych obwodów głosowania w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP. Sesja została zwołana na wniosek Burmistrza.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina, foto: ralf
Tematy:
sesja rady miasta
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia