1600 odsłon Informacje 15 września 2015, 11:33,

Kolejna sesja Rady Miejskiej za nami

W poniedziałek, w godzinach popołudniowych odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Radni podjęli uchwałę w sprawie pozbawienia kategorii dróg gminnych, a także uchwałę w sprawie utworzenia na terenie Gminy Miasta Gostynin odrębnych obwodów głosowania w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP. Sesja została zwołana na wniosek Burmistrza.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina, foto: ralf

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie