1800 odsłonInformacje27 maja, 13:50,

Zapraszamy na Miejski Dzień Dziecka

Zapraszamy na Miejski Dzień Dziecka


Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które zasługuje na niezapomniane chwile i mnóstwo radości, dlatego w Gostyninie przedłużamy Dzień Dziecka o jeden dzień!Zaczynamy już 31 maja o godz. 21.00 na placu przed Ratuszem, gdzie zorganizowane zostanie kino plenerowe dla dzieci i młodzieży, w którym wyświetlimy film „O psie który jeździł koleją”. Dla najmłodszych i tych troszkę starszych dzieci rozstawionych zostanie 100 leżaków i zapewniony będzie popcorn.

Następnego dnia, od godz. 8.00 nad zalewem Piechota odbędą się zawody wędkarskie dla dzieci. Po zawodach, w godz. 11.00-14.00 zapraszamy plażę przy jez. Bratoszewo gdzie wraz z Klubem Żeglarskim Hals zorganizujemy warsztaty żeglarskie oraz mini regaty na jeziorze, a Miejski Ośrodek Sportów i Rekreacji przygotuje liczne konkurencje i zabawy sportowe.
Po południu, od godz. 15.00 do 19.00 przenosimy się na plac przed Ratuszem. Tam na dzieci będą czekały dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, animacje i malowanie buziek oraz tatuaże brokatowe. Ponadto będzie bardzo smacznie i kolorowo gdyż odbędzie się festiwal kolorów, czyli rzucanie kolorowych proszków, a dla dzieci przygotowana będzie wata cukrowa i frytki. O godz. 15.00 wystąpią także dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca MODROKI, a o godz. 15.30 zapraszamy wszystkich na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej.

Gwarantujemy mnóstwo zabawy i dziecięcych uśmiechów.

autor/źródło: UM Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie