Popularny: 3200 odsłonInformacje19 czerwca 2017, 00:03,

Juniorzy zakończyli Ligę Wojewódzką na piątym miejscu

W 14. kolejce 1 Ligi Wojewódzkiej Juniorzy U-17 Mazura Gostynin przegrali w Warszawie z Drukarzem 1:4 i zakończyli rozgrywki ligowe na piątym miejscu z dorobkiem 12 punktów.

Mecz ułożył się dobrze dla zawodników z Gostynina, w 16 minucie po akcji prawą stroną bramkę zdobył Jakub Stachowski. Do przerwy rywale wyrównali w 27 minucie, po odbitej od słupka piłce i opieszałości w wybijaniu piłki, gospodarze wyrównali. Niestety w drugiej połowie górą byli piłkarze Drukarza, na dodatek nerwowa gra podczas drugiej połowy spowodowała, że Mazur kończył mecz w dziewięciu, po czerwonych kartkach w 72 minucie (dwóch żółtych) dla Kacpra Olszewskiego oraz czerwonej za faul w 77 minucie dla Stachowskiego. Warte podkreślenia jest natomiast obronienie rzutu karnego w 70 minucie przez Huberta Borowego, bramkarza Mazura.

Drukarz Warszawa U-17 – Mazur Gostynin U-17 4:1

Bramki: 27' Marek Pruszyński, 56' Mateusz Banaszek, 65' i 76' Marek Chojnacki - 16' Jakub Stachowski

Mazur: Hubert Borowy – Michał Węglewski (64' Paweł Znyk) Dariusz Kurkowski, Mateusz Kłosiński, Dominik Staniszewski, Jakub Stachowski - żółta kartka, 80'+2' czerwona kartka, Adam Kowalów (40' Jan Kostkiewicz), Mateusz Ostrowski – żółta kartka, Patryk Gronalewski, Kacper Olszewski - żółta kartka + żółta kartka = 79' czerwona kartka, Eryk Przybylski (63' Kacper Martyniuk); trener: Arkadiusz Szulczewski; kierownik drużyny: Witold Borowy

autor/źródło: Piotr Mrówka
Tematy:MKS Mazur