Popularny: 1000 odsłonInformacje5 lutego 2018, 00:14,

Juniorzy Mazura dostali pochwałę za dobra gręW niedzielę, 4 lutego 2018 r. juniorzy Mazura Gostynin U-19 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drobinie wzięli udział w towarzyskim turnieju halowym, będącym początkiem przygotowań do startu ligowej wiosny.Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego bez większych problemów wygrali po trzech zwycięstwach i jednym remisie grupę B.

W półfinale trafili na pierwszy zespół gospodarzy – Skry Drobin. To rywale, z którymi piłkarze Mazura rywalizują w Płockiej Lidze Okręgowej. Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego po walecznej postawie potrafili odrobić stan meczu z 0:2 na 2:2 po dwóch bramkach Patryka Gronalewskiego, czym doprowadzili do rzutów karnych. Niestety, rzuty karne lepiej wykonywali gospodarze, wygrywając po szóstej serii i awansując do finału a ostatecznie wygrywając cały turniej

Mazur na pocieszenie wystąpił w meczu o miejsce trzecie, w którym pewnie wygrał z UKS SMS Włocławek 2:0, zajmując miejsce na najniższym stopniu podium w niedzielnym turnieju.

W opinii organizatorów jak i innych uczestników turnieju zarówno Mazur jak i Skra Drobin to dwa najlepsze zespoły, jakie wzięły udział w rywalizacji w Drobinie.

Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego powracają właśnie po zimowej przerwie do treningów. Rozgrywki ligowe w Płockiej Lidze Juniorów, w którym w ubiegłym sezonie Runda Jesienna 2017 Mazur U-19 zajął drugie miejsce, wystartować mają na początku kwietnia.

Mazur 1999 i młodsi na turnieju w Drobinie reprezentowali: Bramkarz Hubert Borowy oraz Jakub Gątarski, Patryk Gronalewski, Adam Kowalów, Michał Matecki, Kacper Olszewski, Mateusz Ostrowski, Eryk Przybylski, Jakub Stachowski i trener Arkadiusz Szulczewski.

WYNIKI GRUPA B:

Mazur – Skra II Drobin 1:0
Bramka: Gronalewski

Sparta Mochowo – Mazur 0:2
Bramki: Gronalewski, Matecki

Mazur – Tłuchowianka Tłuchowo 3:1
Bramki dla Mazura: Olszewski, Przbylski, Stachowski

Orzeł Goleszyn – Mazur 1:1
Bramka dla Mazura: Przybylski

Półfinał:

Skra I Drobin – Mazur 2:2
Bramki dla Mazura: 2 x Gronalewski Karne strzelone: Ostrowski, Gronalewski, Olszewski, Matecki

O 3 miejsce:

Mazur – UKS SMS Włocławek 2:0
Olszewski, Gronalewski

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Mazur Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie