Popularny: 2100 odsłonInformacje30 maja 2015, 14:22,

Gry komputerowe wpływają negatywnie na młodzieżDnia 29 maja 2015r. miała miejsce pierwsza debata Gostynińskiego Klubu Debat Oksfordzkich. Odbyła się ona dzięki współpracy Stowarzyszenia YETI z Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie. Wszyscy uczestnicy zachowali się bardzo profesjonalnie, a sama dyskusja przebiegła w sposób niezwykle poważny.Temat gier komputerowych, w które gra nie tylko młodzież, ale także małe dzieci, jest dość kontrowersyjny. Taka rozrywka ma wady i zalety, zależnie od rodzaju gier. W związku z tym argumentów, pytań i stwierdzeń było mnóstwo. Uczestnicy zacięcie bronili swoich racji, a przy tym zachowywali się bardzo kulturalnie.

Według zasad debat oksfordzkich dyskutowały między sobą dwie przeciwne strony: propozycja - broniąca tezy oraz opozycja - obalająca tezę. Marszałkiem debaty był Maksymilian Urbański. Grupę „za” reprezentowali: Aleksandra Del Chierico, Przemysław Puternicki, Maciej Śniechowski oraz Katarzyna Balcerzak, natomiast przeciwne zdanie mieli: Monika Krysiak, Bartłomiej Stańczak, Sławomir Czajkowski i Paulina Chmielecka. Osoby biorące udział miały określoną ilość czasu na swoją wypowiedź. Na koniec można było usłyszeć pytania i stwierdzenia, na które wszyscy zacięcie odpowiadali. Debata nie została rozstrzygnięta.

Niezwykłe doświadczenie, możliwość rozwoju oraz spędzenie czasu w ciekawy sposób cieszą wszystkich uczestników. Z niecierpliwością czekają na kolejną okazję do dyskusji. Już niedługo znów będziecie mogli wysłuchać tego, co mają do powiedzenia.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne debaty. Jeżeli i Ty chcesz zostać członkiem Gostynińskiego Klubu Debat Oksfordzkich wyślij e-mail na:  gostynin.debaty@gmail.com. W wiadomości wpisz: imię, nazwisko, adres i kilka zdań o sobie. Czekamy na Ciebie!

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Yeti
Tematy:YetiDebata

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Koks14, 30 maja 2015
"Gry komputerowe wpływają negatywnie na młodzież". Tak samo jak kościół na emerytów i emerytki. Jaka jest różnica?. W obydwóch przypadkach tracą kasę.
Dodaj ogłoszenie