3300 odsłonInformacje3 czerwca, 15:11,

Gostynińska Karta Seniora – warto skorzystaćPragniemy przypomnieć, że w naszym mieście działa Program Gostynińska Karta Seniora. Ma ona na celu włączenie miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz firm prywatnych do działań służących poprawie jakości życia i aktywizacji seniorów.Komu służy? Program jest skierowany do osób, które ukończyły 60 lat i mieszkają w naszym mieście. Seniorzy biorąc udział w programie będą mogli skorzystać z promocji i ofert firm i instytucji, które są przygotowane specjalnie dla nich.

Miło nam poinformować, że „Gostynińską Kartę Seniora” ma już ponad 1700 mieszkańców Gostynina.

Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie wystąpili o jej wydanie oraz dla nowych osób, przypominamy, że taką kartę można otrzymać w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gostynina (oficyna obok Ratusza).

Osoby, które ukończyły 60 rok życia mogą korzystać z ulg, rabatów i promocji zaproponowanych przez parterów, którzy zgłosili swój udział w tym Programie.
Jednocześnie zapraszamy nowe podmioty: przedsiębiorstwa, zakłady usługowe, jednostki organizacyjne – wszystkich, którzy prowadzą działalność na terenie miasta Gostynina do dołączenia do tej cennej inicjatywy z propozycją promocji swoich towarów, usług.

Swój akces można złożyć wypełniając stosowny wniosek dostępny na stronie internetowej: um.@gostynin.pl lub w Urzędzie Miasta Gostynina w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Przedstawiamy aktualną listę partnerów Gostynińskiej Karty Seniora - w załączniku.https://gostynin.pl/plik,3241,partnerzy-gostyninskiej...

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UM Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie