Popularny: 700 odsłonInformacje8 czerwca, 09:32,

Erasmus+. Uczniowie Zespołu Szkół oczarowani gościnnością Hiszpanów


Mają już za sobą pierwsze próby nauki języka hiszpańskiego

W ramach projektu Erasmus+ Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji pt. ,, Praktyka czyni mistrza”, 20 uczniów Zespołu Szkół oraz 2 opiekunów, tj. p. Monika Jasińska-Tomczak i p. Roman Szmania polecieli 05/06/2022 do Sewilli na 4-tygodniowe praktyki w zawodach: technik informatyk, technik elektronik, technik ekonomista oraz technik organizacji turystykiPo dotarciu do hotelu odbyło się spotkanie zapoznawcze z opiekunem stażu, po którym uczniowie udali się wraz z przewodnikiem na zwiedzanie miasta. Olbrzymie wrażenie na wszystkich wywarła katedra pw. Najświętszej Marii Panny, Plac Hiszpański oraz Złota Wieża nad rzeką Gwadalkiwir. Uczniowie mają również za sobą pierwsze spotkania w miejscach odbywania praktyk, gdzie zapoznali się ze swoimi pracodawcami, współpracownikami oraz stanowiskami pracy.

Młodzież także bierze udział w nowatorskim programie nauki języka hiszpańskiego, który oprócz typowych zajęć w sali lekcyjnej oferuje również zajęcia praktyczne w terenie, w formie gier i zabaw. Uczniów zachwyciła gościnność i otwartość Hiszpanów oraz gorąca andaluzyjska pogoda.

Szczegółową relacje można obejrzeć pod wskazanym linkiem: Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w projekcie Erasmus+ | Facebook

 

 

Opublikowany przez Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w projekcie Erasmus+ Wtorek, 7 czerwca 2022
 

 

Opublikowany przez Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w projekcie Erasmus+ Wtorek, 7 czerwca 2022

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Zespół Szkół Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie