1600 odsłonInformacje4 października 2022, 12:50,

Co z modernizacją MCKu w Gostyninie? Wpłynęła jedna oferta, ale...

Co z modernizacją MCKu w Gostyninie? Wpłynęła jedna oferta, ale...

Jak nie wiadomo o co chodzi....

Modernizacja Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie jest jedną z największych inwestycji zapowiadanych przez Urząd Miasta. Wszystko wskazuje jednak na to, że budynek eMCeKu będzie jeszcze musiał na remont poczekać, ponieważ ogłoszony przetarg nie przyniósł rozstrzygnięcia.Na zapytanie ofertowe odpowiedziała jedna firma P.P.H.U. SOCHBUD S.C. Oktawian Grzeszczak, Krystian Nowicki z Sochaczewa, która wykonanie zadania wyceniła na kwotę 15.375.000 złotych

W związku z tym, że proponowana kwota przekracza zarezerwowane na w/w inwestycję środki Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski unieważnił postępowanie. 

"W postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji na zadanie pn.: Modernizacja Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie wpłynęła 1  oferta. Jej cena przewyższa kwotę, którą Gmina Miasta Gostynina, jako Zamawiający zamierza  przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 6.034.177,00. Z uwagi na fakt, że Zamawiający nie  może zwiększyć posiadanych środków do ceny najkorzystniejszej oferty, unieważnia przedmiotowe  postępowanie" - czytamy w uzasadnieniu.

Przypomnijmy, na „Rozbudowę, przebudowę i remont budynku Miejskiego Centrum Kultury przy ul. 18 Stycznia 2 w Gostyninie w ramach realizacji projektu Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie na miarę naszych pragnień i ambicji”, opracowanego przez Theaterbau Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Urząd Miasta otrzymał dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie ponad 8,4 mln zł.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie