1300 odsłonInformacje3 listopada 2022, 11:38,

Budowa masztu z flagą na ostatniej prostej. Poznaliśmy wykonawcę zadania

Budowa masztu z flagą na ostatniej prostej. Poznaliśmy wykonawcę zadania

Na zapytanie ofertowe odpowiedziała jedna firma

Wielkimi krokami zbliża się finał realizacji rządowego programu „Pod biało-czerwoną”, Liderem oraz inicjatorem jego powstania w naszym mieście był burmistrz Gostynina Paweł Kalinowski."W zapytaniu ofertowym na budowę masztu flagowego z flaga Polski w ramach realizacji projektu "Pod Biało-Czerwoną" wpłynęła jedna oferta. Podpisano umowę ze spółką Balcerzak Budownictwo z siedzibą w Gostyninie" - poinformował w sprawozdaniu sesyjnym Burmistrz.

Maszt stanie na Rynku. Jak zaznaczył włodarz - miasto uzyskało już pozwolenie na jego budowę. Na szczycie 14-metrowej konstrukcji zostanie zawieszona flaga Polski o wymiarach 3,2x 2,0 m. 

Według informacji portalu oko.press - koszty budowy rządowych masztów będą sfinansowane ze środków przewidzianych na walkę z COVID-19.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

mieszczuch, 7 listopada 2022
na co stać włodarza z Gostynina przedstawiciela PISU
Wróciłem, 3 listopada 2022
Wszystko w górę. Inflacja, podatki to nie problem na miarę PiS, takimi błahostkami się nie zajmują. Zatem flaga na maszt. Bo gdy Titanic tonął, to też orkiestra grała. Bo gdy Titanic tonął, to też był wielki bal... . Historia zatoczyła koło.
Dodaj ogłoszenie