Artykuł partnerskiPopularny: 1600 odsłon8 października 2019, 09:37,

Anielski odpoczynek czyli wycieczka w Tatry

Anielski odpoczynek czyli wycieczka w Tatry

Udostępnij
Tereny Białki Tatrzańskiej są doskonałym miejscem wypoczynku

Jesień, zimno, nowe obowiązki w pracy, początek uczelni. Dodatkowo jesteśmy senni i zaspani w oczekiwaniu na nadchodzącą zimę. A gdyby tak rzucić wszystko i spędzić weekend w pięknych polskich górach? Anielska Osada w Białce Tatrzańskiej jest tym, czego potrzebujecie!


Krajobraz Anielskiej Osady

Górskie tereny Białki Tatrzańskiej są od lat doskonałym miejscem wypoczynku dla tych, którzy są zmęczeni codzienną gonitwą i stresem. Piękny krajobraz, który umożliwia relaks i daje spokój to raj dla miłośników gór, którzy z dala od wielkomiejskiego smogu mogą swobodnie oddychać świeżym, górskim powietrzem. Do Anielskiej Osady prowadzi „droga królewska”. W okolicy jest ponadto wiele możliwości aktywnego wypoczynku dla miłośników sportów zimowych. Warto także rozważyć udanie się do Termy Bania, Bukovina lub Gorącego Potoku. W Anielskiej Osadzie można dodatkowo nabyć bilety wejściowe ze zniżkami i bez marnowania czasu na stanie w kolejkach do term.

Domki Białka Tatrzańska

Przytulne domki w Białce Tatrzańskiej czynią wyjazd wypoczynkowy przyjemnym, komfortowym, pozbawionym niedogodności. Od niemal roku Anielska Osada dysponuje trzema nowymi obiektami, które w najwyższym stopniu odpowiadają na potrzeby nawet bardzo wymagających gości. Domki w Białce Tatrzańskiej mają podwyższony standard. Są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty oraz liczne udogodnienia. Unikatowy podhalański charakter zamknięty w stylu wnętrz sprawia, że goście czują się tu absolutnie wyjątkowo. Dodatki z naturalnego kamienia i drewna, surowość, ale i elegancja to cechy charakteryzujące Anielską Osadę.

Dlaczego warto skusić się na weekend w górach?

Jest wiele argumentów. Z pewnością oderwanie się od nużącej codzienności, zmiana stylu życia choć na parę dni pozwala naładować baterie i z pełnią energii wkroczyć w kolejny etap rozwoju zawodowego czy naukowego. Przerwy są bowiem niezbędne i pozwalają ciału i umysłowi oderwać się choć na krótki czas od spraw życia codziennego. Dodatkowo środowisko górskie, czyste powietrze, spacery sprzyjają zdrowiu i są doskonałą alternatywą dla spędzania czasu przed komputerem czy w biurze. Góry to też wyjątkowe miejsce do przemyśleń, poznania siebie, ale i spędzenia wspaniałego czasu z bliskimi, na co zwykle brakuje czasu.

Tylko sobie wyobraź. Budzisz się, widzisz góry. Całą panoramę Tatr. Czujesz rześkość powietrza, oddychasz pełną piersią i nie musisz biec, martwić się, wstawać. Odpoczywasz. To jest anielski świat Białki Tatrzańskiej, w który możesz wkroczyć, kiedy tylko chcesz!

Więcej informacji na www.anielskaosada.com

autor/źródło: anielskaosada.com

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie