4200 odsłonInformacje12 czerwca 2017, 00:15,

Zwycięstwo Mazura w Wyszogrodzie. Do awansu potrzeba jednego punktu

W 24. kolejce piłkarskiej Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura Gostynin wygrali w Wyszogrodzie ze Stegnami 4:1 i już tylko jednego punktu brakuje do zapewnienia sobie awansu do IV Ligi.

Bohaterem meczu był Rafał Wilamowski, który zdobył trzy bramki. Pierwszy gol padł w 11 minucie, po wrzucie piłki z autu wolejem bramkę zdobył Rafał Wilamowski. W 20 minucie po asyście Mateusza Ostrowskiego po raz drugi trafił Wilamowski. Na 3:0 po przerwie podwyższył Paweł Winnicki po pięknym strzale z około 30 metrów, na 4:0 podwyższył strzelając hat-tricka Wilamowski po asyście Piotra Wachaczyka. Mazur stracił jedną bramkę, 5 minut przed końcem po strzale z dystansu trafił Dariusz Winczyński.

Seniorom Mazura brakuje do zapewnienia sobie awansu jednego punktu, najbliższy mecz i okazja do przypieczętowania to środa, 14 czerwca 2017 o g. 17:30 w Maszewie Mazur zagra z Amatorem.

Stegny Wyszogród - Mazur Gostynin 1:4

Bramki: 85' Dariusz Winczyński - 11' 20 i 78' Rafał Wilamowski, 48' Paweł Winnicki

Stegny: Michał Siemiński - Michał Tomaszewski, Paweł Pacholski - żółta kartka, Maciej Bratkowski, Dawid Pietrzak, Arkadiusz Gąsiorowski, Michał Popiołek (59' Dariusz Winczyński), Maciej Więckowski - żółta kartka, Michał Szymański, Wojciech Błuszcz - żółta kartka, Daniel Popiołek (59' Damian Pietrzak); trener: Hubert Sadecki

Mazur: Bartosz Tomczak - Piotr Dutkiewicz - żółta kartka, Patryk Matusiak, Paweł Winnicki, Arkadiusz Wróblewski, Gracjan Sobczak, Michał Matecki, Bartosz Dutkiewicz (71' Sebastian Surmak), Mateusz Ostrowski, Piotr Wachaczyk - żółta kartka, Rafał Wilamowski - żółta kartka; I trener: Piotr Dutkiewicz

autor/źródło: Piotr Mrówka
Tematy:MKS Mazur