Popularny: 700 odsłonInformacje12 sierpnia, 07:33,

Zorza Szczawin i Mazur zagrają dalej w Pucharze Polski

W sobotę, 10 sierpnia 2019 r. na boiskach drużyn piłkarskich okręgu płockiego rozgrywano rundę wstępną Pucharu Polski na szczeblu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 7
Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa)

Już po pierwszym meczu z rozgrywkami pożegnała się Błyskawica Lucień (A-Klasa). Podopieczni trenera Artura Szulwacha przegrali na wyjeździe z niżej notowaną Wisłą Nowy Duninów (B-Klasa) w rzutach karnych 2:4. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Wygrała natomiast Zorza Szczawin (A-Klasa), 1:0 na wyjeździe w Sobowie z tamtejszą Wisłą.

Rywala w II rundzie, czyli 1/8 finału poznał natomiast rozstawiony Mazur Gostynin. Podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego zagrają 21 sierpnia o g. 17:30 w Łukomiu koło Sierpca ze Skrwą, czyli rywalem z tej samej klasy – Ligi Okręgowej. Rywal Skrwy w I rundzie – Huragan Bodzanów – oddał mecz walkowerem.

Druga drużyna z naszego powiatu - Zorza Szczawin -  również 21 sierpnia zmierzy się z inną drużyną z Ligi Okręgowej – Deltą Słupno.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Popularny: 2400 odsłonInformacje10 sierpnia, 16:26,

Turniej plażowej piłki nożnej seniorów

W sobotę (10 sierpnia br.) przed południem na plaży Bratoszewo został rozegrany turniej plażowej piłki nożnej w kategorii OPEN.