Popularny: 700 odsłonInformacje7 października, 12:31,

Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają - bezpłatne warsztaty

Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają - bezpłatne warsztaty

Gabinet Medycyny Kwantowej MED-KWANT, Gostynin ul.Parkowa 12 zaprasza na bezpłatne warsztaty-z tematu: Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 793 856 919. Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu po 1 godzinie.


Udostępnij 11
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny


W związku z tym, iż rozpoczęła się pora roku w której synteza przezskórna słonecznej witaminy życia D3 jest już niemożliwa, zapraszam także do gabinetu na ANALIZĘ KWANTOWĄ BIOREZONANSU MAGNETYCZNEGO, gdzie w sposób bezinwazyjny można pozyskać wiedzę o kondycji organizmu, poziomie witamin i minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów oraz cukru lipidów i kolagenu.

Kwantowy Rezonans Magnetyczny działa w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpendancji. Zebrane przez urządzenie informacje obejmują: układ krążenia i naczyń mózgowych, funkcje przewodu pokarmowego, jelit, wątroby i pęcherzyka żółciowego, stan flory bakteryjnej, trzustki, nerek, płuc.Podaje też informacje o stanie mózgu, tarczycy, skóry, układu kostnego, hormonalnego, rozrodczego i odpornościowego.

Ponadto z raportów dowiesz się jaka jest gęstość mineralna kości. Analiza kwantowa odpowie również na pytanie ile jest toksyn i metali ciężkich w organizmie.Ta wiedza pozwoli na dobranie indywidualnej suplementacji, czyli organizm dostanie te składniki których mu brakuje i które w następstwie przewlekłych i nie wykrytych niedoborów mogą powodować poważne schorzenia.

Są to przyczyny chorób których się nie sprawdza,ponieważ pojedyncze analizy z krwi są bardzo kosztowne a potrzeba ich bardzo dużo żeby określić stan organizmu.

certyfikowany analityk
Anna Roszak

autor/źródło: Anna Roszak

Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłonInformacje7 października, 10:56,

Tancerze ze Szczawina wywalczyli drugie miejsce w ogólnopolskich zawodach

Tancerze ze Szczawina wywalczyli drugie miejsce w ogólnopolskich zawodach

Już po raz 35. w Ostrołęce odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę". Na parkiecie swoje umiejętności prezentowali tancerze z całego kraju.


Udostępnij 179
Wiktoria Sitkiewicz oraz Kacper Maślankowski startowali w kategorii powyżej 15 lat klasa D

Ze srebrnym medalem z zawodów wrócili reprezentanci powiatu gostynińskiego: Wiktoria Sitkiewicz oraz Kacper Maślankowski z UKS Pasja w Szczawinie Kościelnym.

Rywalizacja odbyła się w kategoriach 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat i powyżej 15 lat. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymują tytułowe złote podwiązki - są one uroczyście zakładane na nogi pań przez ich partnerów tanecznych. Wiktoria Sitkiewicz oraz Kacper Maślankowski startowali w kategorii powyżej 15 lat klasa D. Jury postanowiło przyznać naszym tancerzom 2. miejsce.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie