Popularny: 600 odsłonInformacje5 stycznia 2018, 10:28,

Zespół IZOLBET Gostynin z piłkarzami Mazura wystąpi w Turnieju Płock Cup

Zespół IZOLBET Gostynin z piłkarzami Mazura wystąpi w Turnieju Płock Cup


W najbliższy weekend w sobotę i niedzielę, 6 i 7 stycznia 2018 roku w Płocku odbędzie się VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Płock Cup. Udział w turnieju, którego inicjatorem i organizatorem jest sędzia międzynarodowy Szymon Marciniak, wezmą piłkarze Mazura Gostynin.Z inicjatywy sponsora Mazura Gostynin Prezesa Izolbet Sp. z o.o. Kazimierza Majchrzaka w Turnieju Płock Cup udział weźmie zespół IZOLBET Gostynin a w składzie rozgrywanego w hali Zespołu Szkół Zawodowych „Siedemdziesiątka” w Płocku przy Alei J. Kilińskiego 4 wystąpi sześciu zawodników z zespołu seniorów IV-ligowego Mazura: bramkarz Adrian Rak oraz Bartłomiej Dębicki, Piotr Dutkiewicz, Arkadiusz Wróblewski, Damian Surmak oraz powracający po ponad półrocznej przerwie z powodu kontuzji Łukasz Kiełbasa.

Skład zespołu IZOLBET Gostynin uzupełnią zawodnicy spoza Mazura: Radosław Wiśniewski i Piotr Skierkowski z Amatora Maszewo (Płocka Liga Okręgowa) oraz Filip Skupiński z Kujawianki Izbica Kujawska (Kujawsko-Pomorska IV Liga).

Zespół IZOLBET Gostynin wystąpi w grupie A i rywalami naszej drużyny będą zespoły Diamond Team z Holandii, Piaski Warszawa i Fast Service z Sochaczewa.

Zespół IZOLBET Gostynin pierwszego dnia, w sobotę 6 stycznia rozegra spotkania grupowe. Jeśli uda się uzyskać awans z grupy z pierwszego lub drugiego miejsca, w niedzielę, 7 stycznia piłkarze IZOLBET Gostynin wystąpią w fazie finałowej.

W ubiegłorocznej edycji z 2017 roku w niemal tym samym składzie co w najbliższy weekend wystąpi drużyna IZOLBET Gostynin występował zespół Peter-Gum Płock a na boisku zaprezentowało się m.in. trzech piłkarzy Mazura Gostynin zajęła siódme miejsce.

Zwycięzca ósmej edycji turnieju Płock Cup otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 5 tys. zł. Nagrody dostaną też drużyny, które zajmą drugie i trzecie miejsce. A także najlepszy zawodnik, bramkarz i strzelec. Łączna pula na nagrody rzeczowe wyniesie 14 tys. zł.

Więcej na temat turnieju na stronie: www.PlockCup.pl

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie