Popularny: 1100 odsłonInformacje9 września 2019, 07:07,

Zamiast grzybów są śmieci. Dzikie wysypisko przy ścieżce Osada-Zalew Piechota


Udostępnij 29
Śmieciarze nadal grasują w gostynińskich lasach

Śmieci wyrzucane do lasu lub pozostawiane przy drodze są problemem z którym miasto oraz gmina Gostynin borykają się już od lat. Jedno z takich nielegalnych wysypisk ujawnił pan Klaudiusz. Zdjęcia zamieścił na lokalnej grupie społecznościowej."Śmieciarze nadal grasują w gostynińskich lasach" - pisze oburzony. Śmieci znalazł przy ścieżce Osada-Zalew Piechota. Jak powiedział portalowi gostynin.info - śmieci są w tym miejscu wyrzucane regularnie, mnie j więcej co miesiąc.

Wśród odpadów znajdują się worki ze śmieciami komunalnymi, wiadra, donice, opakowania, odpady budowlane, czasem nawet sprzęty elektroniczne. "Jakiś czas temu została zorganizowana społeczna akcja sprzątania tego terenu, jednak jak widać na marne" - dodaje.

Post pana Klaudiusza wywołał dyskusje wśród użytkowników grupy:
"Zamiast grzybów są śmieci" - pisze pani Alicja.
"Tak to jest jak płacimy za śmieci nie małe pieniądze a i tak nie wszystko jest zabieranie. Bo za nie które trzeba płacić oddzielnie i to nie mało masakra!!!" - tłumaczy pan Patryk.
"Może za śmieci za duże podwyżki ale bez przesady... Kary normalnie powinni walić. Kiedyś pamiętam że chodzili przeszukiwali takie wory w celu recept ,pism z poczty itp aby dojść do właściciela takich wysypisk a teraz to nie wiem ale może coś by tam się znalazło żeby trafić do takich ludzi" - podpowiada pani Malwina.
"Tam od paru lat wyrzucane są odpady trzeba ustawić fotopułapkę" - wtóruje pani Krystyna.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

xxxx, 9 września 2019
w tych okolicach trzeba zacząć od ogródków działkowych.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie