Popularny: 6300 odsłonInformacje20 marca 2019, 11:41,

Zamek bez managera? Irena Filipczak dostała wypowiedzenie

Zamek bez managera? Irena Filipczak dostała wypowiedzenie

Kilka dni temu Prezes Paweł Gostyński wręczył Irenie Filipczak wypowiedzenie

Od 2012 roku związana była z gostynińskim zamkiem, najpierw jako prezes Agencja Rozwoju i Promocji "Zamek" Sp. z o.o. następnie jako manager. Mowa o Irenie Filipczak. W miniony piątek po raz ostatni pojawiła się fizycznie w pracy.Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, była wizytówką Zamku

Kilka dni temu Prezes Paweł Gostyński wręczył Irenie Filipczak wypowiedzenie. Fakt ten potwierdził portalowi - "Tak, to prawda".

Niestety na  dalsze pytania m.in. o powody wypowiedzenia  odpowie naszej redakcji tylko drogą listowną. Zatem pytania przygotowaliśmy, wysłaliśmy i czekamy na odpowiedź.

Do sprawy wrócimy

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec Gostynina, 23 marca 2019
Czytając tę informację i następnie komentarze to dosłownie przeraża w jaki sposób obsadzane są stanowiska w naszym mieście. Z pewnością nowa p. menadżer jest blisko z kimś, kto podjął taką decyzję. Irena Filipczak nie zasłużyła sobie w żadnym momencie na takie potraktowanie. Może p.burmistrz wyjaśni mieszkańcom tę niesamowitą sytuację jako sumienny, sprawiedliwy, uczciwy gospodarz miasta,bo to wyjątkowa sytuacja. pozbywać się człowieka tak pracowitego,zaangażowanego,kreatywnego,traktującego zamek jako drugi swój dom, pracującego tam siedem lat,to wstyd i posunięcie poniżej pasa z całym szacunkiem. Panie prezesie i panie burmistrzu zwolnienie p. Ireny to olbrzymia strata dla zamku i dla naszego miasta.
obatel, 22 marca 2019
PO LINNI I NA BAZIE . TAK BYŁO ZA KOMUNY !!! PANIE BURMISTRZU , NIE WSTYD PANU ZA DECYZJĘ prezesiny !!!!
mieszkaniec, 21 marca 2019
Była Pani twarzą Zamku, dbała o interes, nie doceniono tego. Zobaczymy kto będzie zatrudniony w miejsce Pani.Nie ma w naszym mieście sprawiedliwości, na stanowiska powoływani są znajomi, nie zawsze posiadający wymagane kwalifikacje.
Dodaj ogłoszenie