Popularny: 500 odsłonInformacje21 listopada 2022, 07:01,

XXVIII Przegląd Piosenki Podróżnej JESIEŃ 2022. Wokalne zmagania w eMCeKu


Gratulujemy!

W miniony czwartek (17 listopada br.) w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbył się XXVIII Przegląd Piosenki Podróżnej JESIEŃ 2022.



"Szczerze, do tej pory w głowach mamy dźwięk melodii tak pięknie wyśpiewanych przez naszych zdolnych uczestników. Jury miało nie lada wyzwanie, aby wybrać laureatów o czym świadczy ilość przyznanych miejsc ex aequo" - informuje ekipa Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie.

Uczestników oceniało jury w składzie:  Małgorzata Kwiatkowska, Michał Pilichowicz oraz Maciej Milczarek

Na deskach eMCeKu wystąpiło 37 wokalistów.

Poniżej przedstawiamy laureatów XXVIII Przeglądu Piosenki Podróżnej JESIEŃ 2022:

KATEGORIA WIEKOWA PRZEDSZKOLA:

MIEJSCE I - Zespół wokalny z Akademii Przedszkolaka w Gostyninie: Alicja Jurczyk, Julia Gientka, Helena Jędrzejczak, Antonii Zając, Szymon Rybiński

MIEJSCE I – Filip Surynowicz z Przedszkola nr 2 w Gostyninie

MIEJSCE I – Anna Kostuniak z Przedszkola nr 2 w Gostyninie

MIEJSCE II – Zespół wokalny z Przedszkola nr 4 w Gostyninie: Maria Janiszewska, Zofia Kwiatkowska, Gabriela Wasińska

MIEJSCE II – Alicja Kaczmarek z Przedszkola nr 2 w Gostyninie

KATEGORIA WIEKOWA I-III:

MIEJSCE I - Zespół wokalny „Brzdąc” ze Szkoły Podstawowej w Gąbinie: Alicja Grabus, Aleksandra Puternicka, Lena Durka, Wojciech Milczarek, Igor Kraszewski, Hubert Majczak

MIEJSCE I - Zespół wokalny „Brzdąc” ze Szkoły Podstawowej w Zwoleniu: Dima Malimon, Marcelina Pasikowska, Zuzanna Pawikowska, Krystian Tadeusiak

MIEJSCE I – Maja Balcerzak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie

MIEJSCE I – Anna Gach ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie

MIEJSCE II – Barbara Banach ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie

WYRÓŻNIENIE – Zuzanna Tomaszewska i Amelia Zalewska ze Szkoły Podstawowej w Sokołowie

WYRÓŻNIENIE – Blanka Duda ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie

KATEGORIA WIEKOWA IV-VI:

MIEJSCE I – Adam Ostrowski ze Szkoły Podstawowej w Gąbinie

MIEJSCE I – Natasza Trusińska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie

KATEGORIA WIEKOWA VII-VIII:

MIEJSCE I – Wiktoria Torno ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie

MIEJSCE II – Aleksandra Radzikowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie

KATEGORIA WIEKOWA SZKOŁY ŚREDNIE:

MIEJSCE I – Filip Sarzała z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego

WYRÓŻNIENIE – Oliwia Możdżeń i Natasza Pisarska z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego

WYRÓŻNIENIE – Agata Oniśk z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego

WYRÓŻNIENIE – Maria Tomaszewska i Amelia Wisińska z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / foto: Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie