3200 odsłonInformacje31 lipca 2023, 10:02,

Wtargnęła wprost pod nadjeżdżający autobus

Wtargnęła wprost pod nadjeżdżający autobus

Kobieta z wieloma obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala

Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem pieszej i autobusu do którego doszło w dniu wczorajszym w Kutnie. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Funkcjonariusze apelują o rozwagę.27 lipca 2023 roku przed godziną 23 w Kutnie na ulicy Grunwaldzkiej doszło do zdarzenia drogowego.

44-letnia mieszkanka Kutna z niewyjaśnionych przyczyn, weszła na jezdnię w miejscu gdzie nie było przejścia dla pieszych wprost pod jadący autobus. Kobieta z wieloma obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Kutnie. Kierujący autobusem był trzeźwy. Szczegółowy przebieg zdarzenia drogowego ustalają policjanci.

Pamiętajmy!
Przeważającą ilość wypadków z udziałem pieszych powodują kierujący pojazdami, jednakże najwięcej pieszych ginie w zdarzeniach, które sami spowodowali. Na szczególne podkreślenie zasługuje przepis, który zabrania pieszemu wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd. Osoba piesza musi więc ocenić, czy wchodząc na jezdnię da szansę kierowcy na bezpieczne zatrzymanie się.

autor/źródło: KPP Kutno

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Kierowca, 31 lipca 2023
Świętych krów c.d.
Dodaj ogłoszenie